Spalovače tuků, Karnitin, Kofein, Synefrin FitnessPosilovna.cz

Spalovače tuků, Karnitin, Kofein, Synefrin

Spalovač tuků, spalování tuků

Spalovače jsou přípravky podporující spalování tuků. Podívejte se, do kterých se vyplatí investovat!

 

Spalovače jsou jinými slovy přípravky podporující spalování tuků. Pojďme se společně rozebrat nejčastější hlavní látky, které ve spalovačích najdeme.

Karnitin

Patří asi mezi nejužívanější suplementy pro spalování tuků. Jedná se o sloučeninu aminokyselin, která je schopná transportovat tuky přes buněčnou membránu a využít je jako zdroj energie pro pracující svalové buňky. Pokud po vypití karnitu ale cvičit nepůjdete, bude to mít účinek opačný, proto pozor, když ho pijete. Správě se karnitin užívá 30 min před aerobním cvičením jako je např. běhání, aerobic, jumping, crossfit atd.

Kofein

Podporuje činnost nervové soustavy a tím zlepšuje výkon. Souběžně podporuje i srdeční činnost a zvyšuje tepovou frekvenci. Kofein také zvyšuje přeměnu tuků na energii, a to navázáním se na tukové buňky.

Synefrin

Urychluje metabolismus, potlačuje chuť k jídlu a působí termogeně tzn., zvyšuje teplotu tělesného jádra, a tím i metabolismus. Na tukové buňky působí tak, že je nutí, aby se zbavovali svého obsahu, ten je tak k dispozici pracujícím svalům.

Spalovače tuků - přípravky

Jedná se o speciální patentované spalovači, které obsahují různě mixy, které urychlují spalování tuků. Podívejte se např. na Grenade a Lipo-6.

Osobně jsem sice spalovač zkusil, ale rozhodně bych je za hlavní přísadu tréninku nedoporučoval. Hubnout se dá efektivně a rychle i bez nich díky stravě a přídavkem aerobního tréninku. Raději bych místo spalovačů investoval do kvalitního proteinu. Ale pokud nevíte co s penězma, jistě nějaké spalovače vyzkoušejte, budu rád za Vaše názory a poznatky a možná někdy na ně změním názor :)

Publikováno: 2014-09-21DiskuzeJak přibrat na váze, jak nabrat svalovou hmotu při posilování

Výživa k přibírání svalové hmoty

Svaly, objem a síla jsou pojmy, které pohnou srdcem každého vyznavače posilovny. Jaké je tajemství nejlepší tvorby svalů?

Pitný režim při fitness a sportu

Pitný režim a jak ho správně dodržovat při fitness a sportu

Jak správně dodržovat pitný režim u fitness a sportu. Kolik se musí denně vypít tekutin.

Crosfit cviky, crossfit cvičení

Crosfit cviky, cvičení

Základní a pokročilé Crosfit cviky, názorné ukázky a videa