Bílina FitnessPosilovna.cz Bílina

Fitness centrum Jiskra - posilovna Bílina
Fitness centrum Jiskra - posilovna Bílina
Za Chlumem 821, Bílina 418 01
Otevírací doba
Po-Ne 10:00-21:00
Tel: 773 565 759,
Webová stránka
Fitness centrum Jiskra je největší dobře vybavená posilovna v Bílině se spoustou sálových aktivit. Ve fitness centru si můžete v boxu - kickboxu pořádně vybít své emoce nebo stres z práce. Už po jedné hodině se vám uleví. Své tělo si uvolníte a hodíte do klidu na hodině jógy. Skvěle se zapotíte nejen v posilovně, ale i na hodině spinningu.

Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Fitness centrum Jiskra - posilovna BílinaFitness centrum Jiskra - posilovna BílinaFitness centrum Jiskra - posilovna Bílina
Fitness centrum Jiskra - posilovna BílinaFitness centrum Jiskra - posilovna BílinaFitness centrum Jiskra - posilovna Bílina

Fitness centrum Jiskra - posilovna Bílina - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Lenka
Nelze doporučit , nezájem o cvičence ,nikdo se mě nezeptal jestli nepotřebuji poradit a když jsem se zeptala sama tak obsluha neumí poradit jen sedí a hraje něco na telefonu , 5 minut jsem čekala než mi vůbec někdo otevřel ,vodu si musím na pití natočit na wc ,asi věc názoru ,ale já nedoporučuji .

Jiřina S.
Dobrý den , ano potvrzuji , fitness Jiskra Bílina je strašné a chování majitele a jeho zájem o zlepšení absolutně žádné , jen ždíme peníze ,ale nic neopravuje a neinvestuje , vstupné by mělo být tak za 50kč maximálně a měsíčka do maximálně 500 kč .

Petr Junák
ANO hrůza ,ale není kam v Bílině jinám !!!

Jirka
si děláte srandu kdo tady píše pochvalu , posilovna má totálně drahou permanentku 700 korun na Bílinu a na odrbané vybavení ,kde bezpečnost je problém protože se o vybavení nikdo nestará ,fitness vlastní arogantní majitel Kružík to je hospodskej co nemá vůbec ponětí o cvičení ,oprávnění trenéra si koupil nebo zfalšoval .Vybavení zastaralé a strašně odrbané a některé stroje porušují i bezpečnost jak jsou odrbané .Bar je strašně vybaven a služby na 0 Majitel potřebuje konkurenci ,v případě konkurence by to musel zavřít .

Vykoukalova Ivana
Vyborné fitness a příjemná obsluha