Brno FitnessPosilovna.cz Brno

BIG ONE FITNESS club
BIG ONE FITNESS club
Benešova 14, Brno - centrum
Otevírací doba
Po-Pá 06:30-22:00
So-Ne 09:00-21:00
Tel: 542 211 903,
Webová stránka
Mým absolutním vítězem je posilovna BIG ONE FITNESS - nadstandardní luxusní posilovna v centru Brna hned u hlavního nádraží vedle hotelu Grand. V prostorném fitness centru si každý zacvičí přímo královsky.

Klimatizované prostředí, velký prostor na cvičení, takže si s nikým běžně nezavazíte, plno činek, strojů, vybavení na specializovanější tréninky také nechybí, velká cardio zóna, super sprchy a bar.

Možnost cvičení s osobním trenérem je samozřejmostí. Trenéři jsou zde na špičkové úrovní, takže budete ve velmi dobrých rukou.

Jednou z nejlepších věcí BIG ONE FITNESS je přímo božská wellness zóna. Na výběr máte ze 3 druhů saun (parní, finská a aromatická), whirlpool a zábavné vonné sprchy. Po absolvování wellness budete odcházet znovuzrozeni.

Pozn. Kdybych měl dostatečné finanční prostředky, bez váhání a rozhodně na 100% bych si vybral toto fitness, je zde vše o čem se Vám jen sní.Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

BIG ONE FITNESS clubBIG ONE FITNESS clubBIG ONE FITNESS club

BIG ONE FITNESS club - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Jakub
Vůbec nechápu co na tomhle fitku lidi vidí. Naprosto zbytečný fitko v Brně. Stroje strašně moderní a hezky ale úplně k ničemu. Činek málo a televizí a kvitka s tapetama jsou mi na cvičení k ničemu. Když dojde návštěvník bigone fitnesu do normální posilky tak má na sobě dražší věci než všichni tam dohromady ale když dojde návštěvník normální posilky do bigone fitnesu zvedá víc než všichni tam dohromady:-D