Brno FitnessPosilovna.cz Brno

Factory fitness
Factory fitness
Štouračova 23, Brno - Bystrc
Otevírací doba
Po-Ne 09:00-21:00
Tel: 608 405 456,
Webová stránka
Nejspíš nejlevnější posilovna v Brně, jednorázový vstup je za pouhých 50 Kč a permanentku za 10 vstupů koupíte jen za 450 Kč! Součástí fitness je i bar, kde si můžete dát třeba protein po cvičení na doplnění bílkovin, které potřebují svaly k růstu.

I když je vstup levný, posilovna nijak na kvalitě neutržila. Fitness je velice dobře vybavené a najdete zde vše ke cvičení! Rotopedy, lavice, jednoruční činky a veškeré doplňkové vybavení.

Další výhodou bystrcké posilovny je, že má otevřeno každý den v týdnu a to od 9:00 až do 21:00.Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Factory fitnessFactory fitnessFactory fitness

Factory fitness - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Vladan
Tak to vyšlo,i když jsem měl na cvičení jen hodinu a půl včetně rozcvičky.Ubral jsem na závaží a prošel i v tom krátkém čase sví oblíbený stroje a činky.Mám z toho dobrý pocit a nemůžu říct že to bylo jako vždy,hodnocení 1.Změna je život

Vladan
Chodí k vám docela dost lidí na kterých je vidět že o posilování něco ví,také jsem už něco okoukal. Není ale teď kolem svátků na vašich stránkách jak máte otevřeno. Snad to trefím.

Pavel
Sakra...chyby nejdou zpětně opravit. Asi neřešit. Největší lháři, úplatkáři a ničitelé naší planety měli ve škole z diktátu většinou vždy za 1 :D

Pavel
Zdarec Štěpáne. Ve fitku máme na zdi zarámovaný profi trenéry s ceníkem. Na recepci by rádi vysvětlili, je to určitě zábavnější než tam celý den jen stát a podávat klíčky. Ale nesmějí opustit místo recepce. Z dalších místností na bar není vidět a zákaznící tam mívají v úschově dražší věci. Pokud chceš jen ukázat cviky na všech strojích, jak se stroje nastavují, dýchání, úhly, cviky s jednoručkami atd a nebudeš u sebe chtít v kuse několikrát týdně trenéra, tak mně můžeš napsat na fb na profil Pavel Černohorský (foto bílý tigr) a fitko v klidu celý projdem. Na každým stroji ukážu co a jak. Ale počítám, že si vše naráz nezapamatuješ správně. Je toho najednou docela dost. Tak pak při nejistotě bud trenér z plakátu, nebo pokud budeš chtít ušetřit, tak zase napíšeš. Dáme sraz a detaily v poho ukážu :)

Štěpán
Dobrý den :) chtěl bych se zeptat jestli můžu :) Chtěl bych začít chodit do posilovny :) Když si koupím permanentku tak jestli se mohu zeptat jak používat nářadí jestli mi to někdo vysvětlí :) Děkuji :)