Brno FitnessPosilovna.cz Brno

Fit4all CENTRUM
Hledáte kvalitní posilovnu v Brně? Ve fit4all Vám nabízíme moderní posilovnu v krásném prostředí, kde pro Vás bude cvičení příjemným zážitkem. Fitness najdete v Brně Nový Lískovec na ulici Chironova 8.

V posilovně Fit4all CENTRUM máte k dispozici více než 35 posilovacích stanovišť značky TECHNOGYM umožňujících efektivní a maximálně účinné procvičení všech svalových partií. Činky jsou v rozmezí od 1 do 47,5 kg a můžete využít i dřepovací klec.


Na své kondici můžete pracovat na našich kardio strojích. Stačí zapojit sluchátka, požádat trenéra na fitness baru, aby Vám v televizi pustil oblíbený pořad, a můžete vyrazit. Nebo si vyberte trasu z naší nabídky videí Spotee či očima jen tak brouzdejte po zelené krajině v okolí našeho centra. Některé kardio stoje jsou vybavené připojením na internet. Kromě zmíněných běhacích pásů můžete v kardio zóně využít trenažéry simulující bruslení, veslování či jízdu na běžkách, steppery, rotopedy, sklil mill i spinningová kola.


Součástí posilovny je také funkční zóna. Jedná se o samostatný sál s pomůckami pro posilování s vlastní vahou těla, funkční a kompenzační trénink či fyziotrénink. Pro ty, kteří silový trénink rádi doplní boxem, máme i multifunkční boxovací pytel o hmotnosti cca 100 kg (boxovací rukavice jsou k zapůjčení na fitness baru). Z ostatních pomůcek zde najdete TRX, kettlebelly různých hmotností, powerbagy od 5 do 25 kg a bosu. Nechybí ani AQUAHIT, powerbandy, balanční čočky nebo i balanční lavice VICORE A TERRA-CORE či gymnastické kruhy. Sál je vybavený speciální odhodovou stěnou pro cvičení s medicinebally.


Samozřejmostí v posilovně je i fitness bar s doplňkovou výživou, kde vždy najdete zkušeného trenéra, který Vás obslouží, vysvětlí, jak správně nastavit stroje, doporučí vhodný doplněk stravy nebo pomůže při cvičení s těžkými činkami. Je pro Vás neustále k dispozici. Při první návštěvě Vás provede, vysvětlí fungování jednotlivých částí posilovny a seznámí s nastavením strojů a zásadami tréninku.


V naší posilovně je radost sportovat i v parném létě, protože všechny prostory jsou plně klimatizované.


Fit4all CENTRUM nabízí:

Tenis, Badminton, Sauna, Solárium, Masáže, Vnitřní hernu pro děti, Hlídání dětí, Venkovní hřiště Lanáček, Sportovní kurzy pro děti, Kurz SM Systém a Pilates Rehab.


Sálové lekce:

Pilates, Kruhový trénink, Funkční trénink, Power yoga, Spalování, Total body, Fit4Mami, Yogalates, Indoor walking, Matabolic trénink, Pevné pozadí, ploché břicho, Power jóga, Bosu, Cvičení na záda, Cvičení pro seniory, SM Systém a Pilates Rehab.Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Fit4all CENTRUMFit4all CENTRUMFit4all CENTRUM
Fit4all CENTRUMFit4all CENTRUMFit4all CENTRUM

Fit4all CENTRUM - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Radek
Dostatek běžeckých pásů, takže nehrozí žádné čekání.

Ondra
Bezproblemove parkovani, ciste, moderni fitness

Zdeněk H.
Prijemne prostredi, slusne fitko a kurty, detske hriste, vyborne kafe.

Michal F.
Nejlepsi pivo na Kameňáku!

Jan W.
Příjemné prostředí, výborné kurty, dobře vybavený fitness. Doporučuji