Brno FitnessPosilovna.cz Brno

Golds gym Brno
Golds gym Brno
Hapalova 23, Brno - Řečkovice
Otevírací doba
Po-Pá 06:00-22:00
So-Ne 07:00-21:00
Tel: 541 229 261, 725 914 799
Webová stránka
Golds gym je zlato mezi posilovnami v Brně. Pravé fitness s dlouhou tradicí, se zkušenými trenéry, výborným vybavením a velkým prostorem zahrnujícím doplňkoví sporty jako je spinning, bosu atd. V posilovně jsou zavěšeny i 2 boxovací pytle, které můžete plně využít.

Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Golds gym BrnoGolds gym BrnoGolds gym Brno

Golds gym Brno - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Peter
Average gym, equipped similarly to other similarly sized gyms in Brno. However, all of this is killed by disgusting rule of not allowing to bring own drinks (no other gym has it) - this equals very poor quality of service, I am used to much better. This puts this gym to the very bottom of my list and ensured that my first visit was also my very last one. There is completely no reason to be a customer of this gym (maybe only if I would be living next to it and it would be the very last option I had), as there are much better gyms with top notch service in Brno (including own drinks allowed as is industry standard) - e.g. AZ, Energy, Mismas, Czech Virus...

Honza
Posilovna paradni. Pri treti navsteve nas otravovali, ze mame vlastni piti, a ze je to pro priste zakazane! Jako vzdy v CR, pekne prostredi zabiji neprijemni lide.

Nik Fit
Perfect

Oldřich
Jednou za čas dojedu do Brna jen kvůli golds gym, Vyplatí se to. Zákaz nošení vlastního pití nechápu...

Johny R.
Great gym, one of the best in whole CZ. Pop music though ? Bring your own music :)

Michal N.
The music might be more dynamic and carefuly choice interprets. Music is really boring.

Alexey B.
😇😱😱😱😱😱

vinod s.
One of the best gyms for weight training. They don't allow you to carry your own drinks, bottled water at the gym is over priced

dEf
Skvěle vybavená posilovna s příšernou muzikou a zákazem nosit vlastní pití (nevím, jak to chodí jinde).