Brno FitnessPosilovna.cz Brno

Jump Park Brno
Jump Park Brno
Heršpická 6, Brno - Centrum Štýřice
Otevírací doba
Po-Ne 10:00-22:00
Tel: 704 406 429,
Webová stránka
Jump Park Brno je jeden z největších skákacích parků ve střední Evropě. V Jump Parku se můžete vyblbnout, zacvičit nebo se naučit akrobatické kousky. Součásti parku jsou šatny, sprchy, občerstvení a parkování přímo v areálu. Je zde jak volné skákání, tak řízená lekce JumpFit nebo lekce akrobacie. Jste připraveni na vyplavení tuny adrenalinu u adrenalinového sportu?

Na jumping je potřeba se rezervovat po tel. nebo přes online rezervační formulář na webu Jump Parku. Před první lekcí je nutné shlédnout bezpečnostní video, proto přijďte alespoň 15 min předem.Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Jump Park BrnoJump Park BrnoJump Park Brno

Jump Park Brno - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Sabča
Mega zábava tady !!!

Peter
They have foam pit which is very nice to jump into :-)

Eva
Mohli by zavést hodiny jenom pro dospělý. Moc dětí. I 4 jsou moc. Jinak oceňuju možnost koupit skákací ponožky - ráno tam je fakt kosa.

Katerina S.
Hodinka na trampoškách úplně stačí. Lepší je jít ve všední dny kolem poledne a vyhnout se návalu lidí. V zázemí šatny, wc a recepce s občerstvením. Skáče se bosky nebo v ponožkách. Wi-Fi free.

Matěj R.
Super zážitek, hlavně skákání do molitanu. Jen si vyberte čas jindy než v pozdním odpoledni, mohlo by být narváno, což lehce zkazí celkový dojem.

Karolina K.
Hodina uteče jako nic! Zábava pro všechny věkové kategorie. Doporučuju přijít ráno, budete mít víc prostoru pro sebe :)

Andělka B.
Je to fajn, ale hodina mi přijde jako dlouhá doba. Vstup 150 pro studenty. Super je molitanový hřiště. :) / It's great, but an hour is a lot. 150,- studeny entey. The jumping pool is great. :)