Brno FitnessPosilovna.cz Brno

Maximus resort wellness
Maximus resort wellness
Hrázní 4a, Brno - Kníničky
Otevírací doba
Po-Pá 07:00-22:30
So-Ne 08:00-22:30
Tel: 730 182 942,
Webová stránka
Maximus resort je brněnská zlatá perla mezi rekreačním posilováním a wellnessem. Ve fitness Infinit Maximus najdete špičkové vybavení - nadstandardní kardiozónu, stroje k posilování s nejmodernější mechanikou pohybu, vybavení pro fyzioterapeutické účely cvičení a pomůcky pro moderní formy funkčního tréninku. A již při cvičení se budete těšit na dokonalé wellness, kam můžete po cvičení zajít.

MODERNÍ KARDIOZÓNA - v naší kardiozóně si můžete zacvičit na běhacích pásech, crosstrainerech nebo na rotopedech různých typů. Mimo to, představuje novinku v oblasti kardio fitness - Step Mill. Jedná se o známé a osvědčené schody v „moderním kabátě“. Tento stroj se využívá k podobným účelům jako Stepper, ale v reálnější variantě, kdy stoupáte po opravdových schodech, které pod vámi ujíždějí.

CVIČEBNÍ POMŮCKY - pro efektivní trénink, k aktivní regeneraci a pro vyvážení špatných pohybových stereotypů běžného denního života jsou k dispozici cvičební pomůcky, jako jsou jednoruční činky, fitbally, overbally, kettlebelly, pružné úvazky, stepy a balanční bosu.

OSOBNÍ TRENÉŘI - fitness Infinit Maximus nabízí služby profesionálních osobních trenérů, kteří dokážou sestavit efektivní program podle přání a potřeb klientů. Trenéři poskytují poradenství ohledně dietních a stravovacích návyků, vymýšlí redukční a kondiční programy a zabývají se fyziofitness - zaměřují se na kompenzaci problémů pohybového aparátu.

Celý prostor fitness centra je kvalitně ozvučen, cvičení vám zpříjemní plazmové obrazovky s hudebními, sportovními a zpravodajskými kanály nebo výhled skrz francouzská okna do exteriéru areálu hotelu Maximus Resort. Bar je zásoben kompletním sortimentem doplňků výživy a karnitinových výrobků.Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Maximus resort wellnessMaximus resort wellnessMaximus resort wellness
Maximus resort wellnessMaximus resort wellnessMaximus resort wellness
Maximus resort wellnessMaximus resort wellnessMaximus resort wellness
Maximus resort wellnessMaximus resort wellnessMaximus resort wellness

Maximus resort wellness - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Roland B.
Fajn Spa. Jedlo ale priemerne.

Libor M.
You feel like a hostage of the hotel management when trying to get wifi connection. They think they have a very good ratings so they can do whatever they want to offer you wifi. Very disappointed!!!

andipasti
business traveller? ok. orherwise: stop!!! dont come here. u dont get any service better than in Lidl (throuout the whole hotel. it has system :) ). it was a really disapointing experience.

petr m.
Super wellness.

Steve P.
Zrovna tu jsem na nějaké přednášce. Prostředí fajn, občerstvení super, jídlo ok, káva nic moc, personál cateringu/restaurace naprosto nemožnej.

Milan O.
Dobré Wellnes někdy hodně lidí. Sauny by chtělo více větrat. Venkovní prostředí je pěkné a vybavenost na úrovni. Čistota dobrá.

Radek K.
Wellness Infinit maximus

Jirka C.
Opravdu velmi dobrý wellness hotel, který si přídomek "wellness" skutečně zaslouží. Vkusně a moderně vybavené prostory, parádní sauny, bazén, fitko... Vše korunuje velmi příjemná obsluha. Doporučuji.

Vítek H.
Krasny hotel, uzasna kuchyne

Václav M.
Supr bowling, jen mají dost blbě vyřešené sezení. Člověk se tam dost mačká

Vladimir S.
výborné nové tenisové kurty s umělou trávou a granulema :-)