Brno FitnessPosilovna.cz Brno

Old style gym fitness posilovna Brno
Old style gym fitness posilovna Brno
Cejl 107, Brno - Zábrdovice 602 00
Otevírací doba
Po-Čt 07:00-21:00
Pá 07:00-18:00
So zavřeno
Ne zavřeno
Tel: 739 735 536,
Webová stránka
Old style gym (dřív posilovna B5) je pro mě jedno z nejlepších fitness v Brně poměr, cena, výkon. Sice tato posilovna není velká, ani luxusní, ale najdete zde spoustu odhodlaných mladých lidi, kteří na sobe tvrdě dřou a to vás bude motivovat dát ze sebe taky to nejlepší. Využít můžete služeb osobní trenérky. Za odměnu si můžete skočit na masáž.

Studenti si zaplatí vstup za 70 Kč i s ionťákem. Navíc si zde můžete koupit výhodné měsíční nebo vstupové permanentky, studentské slevy jsou samozřejmostí.


Posilovnu má pod správou sympatická osobní trenérka a výživová poradkyně Lenka Murgašová. Do tohoto fitka si můžete vzít samozřejmě vlastní pití a můžete zde používat křídu (magnesium), když to po sobě samozřejmě uklidíte, ale i tak se to běžně ve fitku nevidí.Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Old style gym fitness posilovna BrnoOld style gym fitness posilovna BrnoOld style gym fitness posilovna Brno

Old style gym fitness posilovna Brno - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Honza
vždycky hraje super hudba a hlavně nahlas

Pavel J.
Pozor na zmenenou oteviraci dobu - v nedeli je zkracena oteviraci doba od 16:00 do 20:00 po dobu prazdnin.

Oldřich P.
Nejlepší je do posilovny přijít kolem 3 hodiny, to je skoro prázdný fitness, někdy i úplně a maximálně je tu jen pár lidí :)