Brno FitnessPosilovna.cz Brno

STAR TRAC fitness - zavřeno
STAR TRAC fitness - zavřeno
Holandská 2, Brno - Štýřice
Otevírací doba
Zavřeno
Bohužel Fitcentrum Star Trac v Brně bylo trvale uzavřeno.

Fit centrum STAR TRAC nabízí svým zákazníkům luxusní klimatizované fitness vybavené nejmodernějšími stroji na cvičení, velké cardio zóny, sadou jednoruček a příjemného wellness.

Fitness je vybaveno špičkovými posilovacími stroji, činkami a klasickými lavicemi. Jasnou výhodou je hodně strojů a místa na cardio, kde se nemusíte mačkat ani na nic čekat. Zkrátka vše najdete zde k všestrannému tréninku.

Vybírejte z nadupaného výběru sportovních aktivit (především pro slečny kromě oblíbeného spinningu) - spinning, zdravá záda, pilates, pěkné pozadí, power joga, pevné břicho, bootcamp ...

Vstup je řešen pouze pomocí členství, které si musíte zakoupit na několik měsíců, ale i zde najdete studentské slevy. Očekávejte nadstandardní služby, které zahrnují vždy čistý voňavý ručník, prací servis a přípravky s péčí o tělo.

Wellness zóna obsahuje whirpool a 2 druhy saun - finská nebo parní sauna. Věříme, že si wellness budete užívat na maximum po těžké dřině ve fitku. Wellness samozřejmě slouží i jako příjemný relax po celodenním stresu.Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

STAR TRAC fitness - zavřeno

STAR TRAC fitness - zavřeno - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Michal .
Fitko pro úspěšné. :-) Obsahuje saunu, vířivku, parní lázeň, možnost masáží i solária. Různé typy tréninků, moderní přístroje. Ochotný personál. Nevýhodou je vysoká cena, vstup jen na členství.

Aleš K.
Sportovní přenosy v kavárně klubu...

myrcza
Doporucuji bodyforming se Zuzkou, spinning s Michalem a power yogu s Libuskou. :-)