Cviky na břicho FitnessPosilovna.cz

Cviky na břicho

Cviky na břicho, břišní svaly, cvičení na břicho

U cvičení břicha rozhodně nevyhrává kvantita nad kvalitou. Obohaťte své cviky na břicho o některé novinky

 

Silné a krásné břicho je mocná zbraň. Většina žen touží mít krásně ploché břicho a muži zase chtějí, aby jim šli vidět pevné břišní svaly, kterými by mohli udělat dojem.

POZOR! Nejprv musím zklamat všechny, co věří povídačkám, že cvičením břišních svalů břicho zhubnete nebo vyrýsujete. Není to pravda a není to ani technicky možné. Cvičením břišních svalů sice břicho vybudujete, ale aby šlo vidět, musíte nejprve upravit to, co jíte. Vyrýsované břicho je závisle na posilování a dobré stravě. Pokud něco z toho flákáte, nikdy to nebude ono.

U břicha je nejlepší, ž se hodí na posilování doma a nepotřebujete k němu žádné činky ani pomůcky. Jelikož je břicho sval jako každý jiný, ideálně je ho procvičit 2x týdně a ze všech úhlů. Pojďme se podívat na cviky na břicho a pustit se do toho!

Cviky na břicho

Návod: všechny cviky na břicho opakujte hned za sebou, pokud je to možné. Pokud ne, dělejte si minimální pauzy a příště to třeba zvládnete celé a bez odpočívání. Až docvičíte všechny cviky, dejte si malý odpočinek 2-3 min a celé cvičení zopakujte celkem 3x až 7x, záleží na Vaši fyzické kondici.

Na co ještě čekáte? Cvičení na břicho čeká. Pojďme budovat pěkná těla, ať je na co se koukat :)

Publikováno: 2015-01-20
Diskuze