Cviky na uvolnění krční páteře FitnessPosilovna.cz

Cviky na uvolnění krční páteře

Cviky na uvolnění krční páteře - jak se rychle zbavit bolesti

Jak správně uvolnit ztuhlou krční páteř? Podívejte se na krátké video a protáhněte si krk!

 

Bolesti hlavy, migrény nebo jiné problémy způsobené zablokovanou či zatuhlou krční páteří měl snad někdy každý. Je to nepříjemné, omezuje nás to a dokonce to může být i velmi bolestivé.

Způsobů, jak se zbavit bolesti od krční páteře nebo jak rozhýbat zatuhlou krční páteř, je hned několik. Velmi účinná kombinace je cvičení na krční páteř, protahování, dále teplo a masáže. Jako prevence je dobré stále protahovat krk, používat anatomický polštář a chodit například na pilates nebo jógu.

Vybrali jsme pro Vás celkem 3 videa „Jak uvolnit krční páteř“. Pokud se budete pravidelně protahovat a dbát na správné sezení, problémy krční s páteři by měly zmizet a svaly uvolnit do několika dní. Na uvolnění krční páteře a zbavení se bolesti, zařaďte do svého dne některé z těchto krátkých cvičení. Cviky na uvolnění krční páteře provádějte nejlíp 2x denně.

Podívejte se také Jak uvolnit krční páteř rychle a jednoduše.

Cvičte pomalu a kontrolovaně. V žádném případě necvičte švihem nebo až do bolesti. Cvičení by vám nemělo v každém případě vyvolávat bolest.

Cviky na krční páteř video 1

Cviky na krční páteř video 2

Cviky na krční páteř video 3

Ztuhlá krční páteř může mít spoustu příčin - sedavé nebo stresující zaměstnání, špatné sezení, špatný polštář atd. Proto nepodceňujte nikdy své zdraví a udělejte si čas na protahování a cvičení. Jen takto se dá předejít problémům či dokonce zablokované krční páteři.

Publikováno: 2016-11-17DiskuzeFitness proteinová buchta s ovocem - fitness recepty

Fitness proteinová buchta s ovocem

Jednoduchá, výborná a ze samých zdravých surovin!

11 způsobu, jak zvýšit hladinu testosteronu

11 způsobu, jak zvýšit hladinu testosteronu

Vytěžte ze svého tělo maximum, vždyť je to jednoduché! Stačí se řídit pár jednoduchými pravidly.

Cena roční přípravy, motivace a zhodnocení první sezóny - Pavel Jurča Mens Physique

Cena, motivace a zhodnocení první sezóny - Pavel Jurča

Zajímá vás motivace k soutěžení, spolupráce s trenérem a cena roční přípravy? Odpovídá čerstvý vícemistr ČR v kategorii Mens Physique