Decathlon eshop FitnessPosilovna.cz

Decathlon eshop

Decathlon eshop

Objednejte sportovní vybavení na eshopu Decathlon.cz a získejte body za nákupy. 25 kamenných prodejen a servisů po celé ČR, kde si můžete zboží zdarma vyzvednout.

 

Do eshopu Decathlon

Decathlon je prodejna se sportovnimi potřeby číslo 1! Prodává levné a kvalitní zboží svoji privátní značky Domyos, Kalenji atd. Má spoustu poboček s bleskovou rezervaci zboží na prodejne a spolehlivý eshop. Zákazníci nejčastěji nakupují jízdní kola, horská kola, koloběžky, fitness oblečení, stany, rybářské potřeby a mnoho dalšího.

Proč nakupovat v eshopu Decathlon.cz

  • 25 prodejen a servisů v ČR, 1221 ve světě
  • Zákaznická karta plná slev - sbíráte body a získáváte slevy
  • Zdarma rezervace a vyzvednutí zboží na prodejně
  • Zdarma doprava od objednávky za 2.000 Kč

Doprava zdarma

V eshopu Decathlon.cz získáte dopravu zdarma už od 2.000 Kč. Balíček si můžete nechat zaslat přes DPD, PPL nebo zásilkovnu. Pokud nedosáhnete na dopravu zdarma, je nejlevnější variantou doručení přes zásilkovnu za 69 Kč.

Pokud to máte do obchodu blízko, tak vás potěží, že rezervace a vyzvednutí zboží je v Decathlonu zcela zdarma. U výrobků v eshopu jednoduše vyberte variantu ”Klikni a vyzvedni” a nehradíte žádné poplatky za poštovné.

Decathlon eshop

Do eshopu Decathlon

Zákaznická karta Decathlon

Získejte kartu věrnostního programu Decathlon online a zdarma. Každý nákup na eshopu nebo v kamenných obchodech bude odměněn body, za které získáte slevy. Registrace do věrnostního programu je zdarma a nezabere déle jak minutu.

  • Za každých 10 Kč* získáte 1 bod. Hned jak dosáhnete 600 bodů, dostanete věrnostní voucher v hodnotě 100 Kč. (*Nezahrnuje platby dárkovou kartou, věrnostním šekem, výměnu nebo vrácení. Body také nejsou připisovány firemním účtům.)
  • Výměnu zboží zdarma do 90 dnů
  • Rezervace zboží na prodejně do 1 hodiny

Zákaznická karta Decathlon

Získat zákaznickou kartu Decathlon zdarma

Prodejny

V dnešní době je v ČR celkem 25 obchodů. Prodejny Decathlon najdete ve všech větších městech: Praha, Chodov, Brno, Ostrava, Olomouc a spoustu další. Veškeré pobočky včetně informací o nich najdete na oficiálních stránkách Decathlon.cz.

Decathlon prodejna

Podobné eshopy s fitness zaměřením:

- Insportline - doporučuje Karlos Vémola

 

Publikováno: 2021-02-01
Diskuze