Fitness aktivity zlepšují sexuální apetit u žen i mužů! FitnessPosilovna.cz

Fitness aktivity zlepšují sexuální apetit u žen i mužů!

Fitness aktivity zlepšují sexuální apetit u žen i mužů

Sex je sám o sobě intenzivní fyzická aktivita, která vyžaduje sílu a vytrvalost.

 

Několik nejnovějších studií ukázalo, že cvičení má pozitivní vliv na sexuální apetit mužů. Samostatné studie ukázaly, například, že muži, kteří se podílejí na výkonu jednu hodinu denně, tři až pět dní v týdnu, výrazně zlepšili sexuální život. Frekvence sexu, sexuální funkce, se výrazně zvýšila.

Celkově byli zúčastnění spokojenější se svým sexuálním životem daleko víc, než před tím kdy fitness aktivity nevykonávali. Cvičení má pozitivní vliv stejně tak i pro ženy. Studie ukázaly, že cvičení zlepšuje sexuální apetit a lze daleko častěji dosáhnout orgasmu.

Jak cvičení podporuje sexuální život?

Sex je sám o sobě intenzivní fyzická aktivita, která vyžaduje sílu a vytrvalost. Pravidelné cvičení zvyšuje sílu a vytrvalost a tím se otevírá možnost provozovat pestřejší sexuální pozice, které vyžadují větší fyzickou kontrolu.

Cvičení zlepšuje sexuální apetit

Při sexuálním aktu hraje velkou roli i psychika, spousty jedinců mají při aktu stud z nedokonalé postavy, což se může projevit i při samotném aktu, osoba se nedokáže uvolnit a nevychutná si samotný sexuální akt. Zvýšený sexuální apetit u cvičících osob taky zvyšuje prokrvení pohlavních orgánů.

Při fitness tréninku se zátěží se uvolňuje více testosteronu, což zvyšuje sexuální apetit. Zvýšená hladina testosteronu, nejenže zvyšuje sexuální touhu, ale zároveň snižuje deprese a chronickou únavu. Na druhou stranu je dobré pochopit, že vše je potřeba dělat s mírou, protože dlouhé a vyčerpávající tréninky mohou mít opačný efekt.

 

Publikováno: 2016-12-04DiskuzeCena roční přípravy, motivace a zhodnocení první sezóny - Pavel Jurča Mens Physique

Cena, motivace a zhodnocení první sezóny - Pavel Jurča

Zajímá vás motivace k soutěžení, spolupráce s trenérem a cena roční přípravy? Odpovídá čerstvý vícemistr ČR v kategorii Mens Physique

Proč ráda cvičím ve fitness Contours - zkušenosti a recenze

Proč ráda cvičím ve fitness Contours - mini recenze

Příběh naši čtenářky, která nikdy nebyla v posilovně a začala cvičit v Contours. Zajímá vás, jak to dopadlo?

Recept na nejlepší zdravý banánový chlebíček s ořechy a bez mouky

Recept na banánový chlebíček (banana bread)

Fitness banánový chlebíček z ovesných vloček a oříšky. Tak dobrý a přitom tak jednoduchý. Už jste ho vyzkoušeli?