Fitness aktivity zlepšují sexuální apetit u žen i mužů! FitnessPosilovna.cz

Fitness aktivity zlepšují sexuální apetit u žen i mužů!

Fitness aktivity zlepšují sexuální apetit u žen i mužů

Sex je sám o sobě intenzivní fyzická aktivita, která vyžaduje sílu a vytrvalost.

 

Několik nejnovějších studií ukázalo, že cvičení má pozitivní vliv na sexuální apetit mužů. Samostatné studie ukázaly, například, že muži, kteří se podílejí na výkonu jednu hodinu denně, tři až pět dní v týdnu, výrazně zlepšili sexuální život. Frekvence sexu, sexuální funkce, se výrazně zvýšila.

Celkově byli zúčastnění spokojenější se svým sexuálním životem daleko víc, než před tím kdy fitness aktivity nevykonávali. Cvičení má pozitivní vliv stejně tak i pro ženy. Studie ukázaly, že cvičení zlepšuje sexuální apetit a lze daleko častěji dosáhnout orgasmu.

Jak cvičení podporuje sexuální život?

Sex je sám o sobě intenzivní fyzická aktivita, která vyžaduje sílu a vytrvalost. Pravidelné cvičení zvyšuje sílu a vytrvalost a tím se otevírá možnost provozovat pestřejší sexuální pozice, které vyžadují větší fyzickou kontrolu.

Cvičení zlepšuje sexuální apetit

Při sexuálním aktu hraje velkou roli i psychika, spousty jedinců mají při aktu stud z nedokonalé postavy, což se může projevit i při samotném aktu, osoba se nedokáže uvolnit a nevychutná si samotný sexuální akt. Zvýšený sexuální apetit u cvičících osob taky zvyšuje prokrvení pohlavních orgánů.

Při fitness tréninku se zátěží se uvolňuje více testosteronu, což zvyšuje sexuální apetit. Zvýšená hladina testosteronu, nejenže zvyšuje sexuální touhu, ale zároveň snižuje deprese a chronickou únavu. Na druhou stranu je dobré pochopit, že vše je potřeba dělat s mírou, protože dlouhé a vyčerpávající tréninky mohou mít opačný efekt.

 

Publikováno: 2016-12-04DiskuzeJak zaručeně zhubnout - 93% úspěch

Jak zaručeně zhubnout? Zkuste nutriční poradenství

93% úspěšnost stojí za vyzkoušení! Krůček po krůčku a týden co týden uvidíte, jak se bude vaše postava měnit přímo před očima!

Fitness proteinová buchta s ovocem - fitness recepty

Fitness proteinová buchta s ovocem

Jednoduchá, výborná a ze samých zdravých surovin!

11 způsobu, jak zvýšit hladinu testosteronu

11 způsobu, jak zvýšit hladinu testosteronu

Vytěžte ze svého tělo maximum, vždyť je to jednoduché! Stačí se řídit pár jednoduchými pravidly.