Hodonín FitnessPosilovna.cz Hodonín

Jo studio fitness
Jo studio fitness
Velkomoravská 2, Hodonín
Otevírací doba
Po-Pá 07:00-20:00
So 08:00-12:00
Ne 15:00-19:30
Tel: 773 666 685,
Webová stránka
Jo studio je dámské fitness se spoustou sportovních i beauty služeb a k tomu nabízí další věci pro Vaši krasánou postavu jako je výživové poradenství a jídelníčky na míru. Na všechny lekce se můžete rezervovat online přes webové stránky.

Dámské fitness studio speciálně zaměřené na problémové ženské partie. Chcete zpevnit zadeček, stehna a shodit nějaká kila? Sportujte pod dohledem trenérky nebo podle svého plánu a získejte postavu svých snů.Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Jo studio fitnessJo studio fitnessJo studio fitness

Jo studio fitness - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Anet
Odradil mě už jen velmi nepříjemný a neochotný tel. rozhovor, takhle se chovat já ke klientům v práci, tak brzy firma zkrachuje, zvolila jsem jiné pracoviště

Jája
Úroveň cvičení s trenérkami klesá co se tedy cvičení na Power Plate týče. Pokud se stane, že se sejdou tři klientky a každá je jiné úrovně (což je celkem běžné, že někdo je tam popáté, někdo po dvacáté), jedna trenérka se všem nevěnuje se stejnou intenzitou. Často si musíte říct o to, zda Vám pomůže s technikou provedení cviku. Jedna z mála, která o klientky projevuje při cvičení velký zájem, je paní majitelka. Asi 2-3x ročně mám permanentku a nejsem tam prvním rokem, takže bych doporučila se klientkám více věnovat.