Jak ušetřit, když se snažíte zhubnout? FitnessPosilovna.cz

Jak ušetřit, když se snažíte zhubnout?

Jak ušetřit, když se snažíte zhubnout? Máme skvělý tip!

Máme pro vás skvělý TIP! Vyzkoušejte ...

 

Snažíte se hubnout a být fit? Tak to jistě víte, že je to mnohdy fuška, nejen, že je potřeba mít pevnou vůli, ale zdravý životní styl také něco stojí a ne vždy málo. Máme pro vás tip, jak si to usnadnit a ještě ušetřit.

Jak nákupem ušetřit

Řešením je cashback Plná Peněženka, který vrací peníze zpět z každých nákupů. Portál spolupracuje s více jak 600 eshopy, výše odměny se může vyšplhat až na 25 %. Zaměřili jsme se na fitness eshopy a rovnou službu vyzkoušeli.

MyProtein.cz a 4% cashback

Mezi nabídkou eshopů můžete najít třeba britský eshop se suplementy a fitness výbavou Myprotein.cz, kde z nákupu získáte 4% cashback (4 % z nákupu se vám tedy vrátí zpět). Při nákupu kvalitního proteinu a oblíbeného arašídového másla vám Plná Peněženka vrátí 82 Kč.

My Protein

My Protein

A co více, minulý týden měla Plná Peněženka s Myprotein týdenní akci a po dobu akce byl dokonce 8% cashback a navíc byl na stránkách uveden exkluzivní kupón k 45% slevě! Kdybychom nákup stihli pořídit v rámci této akce, nezaplatili bychom 2 058 Kč, ale se slevou pouze 1 132 Kč a z toho by se nám na cashbacku ještě vrátilo 91 Kč! Takovéto akce jsou na Plné Peněžence běžné, co týden, to nová akce s jiným obchodem.

Další fitness eshopy

Mezi další eshopy, které nás zaujaly, patří eFitness.cz s 3,5% cashbackem, LiveActiv.cz s 2,5% cashbackem, nebo třeba Prozdravi.cz s cashbacekm až 10 %.

Podívejte se do kategorie sportovní výživy, budete, stejně jako my, překvapeni obrovským výběrem. Přečtěte si tento článek od blogera a fintessáka Rostislava Vitáseka, kde se krom jeho zkušenosti s Plnou Peněženkou dozvíte také, jak na zdravé tuky ve stravě. Nakupovat s cashbackem můžete samozřejmě cokoli, třeba módu, kosmetiku, potraviny, ale také dovolenou či pojištění.

Jak to celé funguje

1. Registrace u Plné Peněženky - zdarma, navíc s 50Kč bonusem
2. Prokliknutí - do vybraného eshopu se stačí jen prokliknout
3. Nákup - samotný výběr, nákup a placení probíhá na eshopu, jak jste zvyklí
4. Odměna - na účet Plné Peněženky se po dokončeném nákupu připíše cashback
5. Vyplacení - o vyplacení schválených odměn si stačí zažádat jedním kliknutím a do 3 pracovních dní máte peníze na svém běžném účtě

Jak získat ještě něco víc

Šetřit nemusíte jen na nákupech

  • nainstalujte si lištičku, která vás spolehlivě upozorní na možnost získat peníze zpět v obchodech, kde se právě chystáte nakupovat, odměna za instalaci je 10 Kč
  • propojte si svůj účet s facebookem, pro snadné přihlašování, odměna za propojení s facebookem je 10 Kč
  • doporučujte Plnou Peněženku svým známým a kamarádům, za každého nového aktivního uživatele získáte odměnu 300 Kč

Vyzkoušejte si nakupování s cashbackem od Plné Peněženky a začněte šetřit na svých běžných nákupech ještě dnes. Uvidíte, jak vám odměny budou naskakovat. Pravidelné používání Plné Peněženky při online nákupech je cesta, jak mít ročně zpátky i tisíce korun.

 

Publikováno: 2018-01-07
Diskuze