Jihlava FitnessPosilovna.cz Jihlava

Lady Fit
Lady Fit
Mahlerova 33, Jihlava
Otevírací doba
Po 09:00-20:00
Út 16:00-20:00
St 09:00-20:00
Čt 16:00-20:00
Pá zavřeno
So zavřeno
Ne 17:30-19:30
Tel: 608 028 230,
Webová stránka
Lady Fit je jihlavské dámské členské fitness. Čistě dámský kolektiv a fitness uzpůsobené pouze pro ženy. Cvičit můžete v posilovně nebo můžete chodit na pravidelné lekce cvičení, body formingu + cvičení na míčích a pilates. Lady Fit najdete hned u autobusového nádraží za pivovarem. V pátek probíhá vždy kurz pilates pro začátečníky.

Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Lady FitLady FitLady Fit
Lady FitLady FitLady Fit

Lady Fit - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
jana
No nevím, nevím... trenérka je v posilovně jen někdy, většinou je tam záskok... a že by nás při cvičení kontrolovala zda to děláme dobře se mi teda ještě nestalo.. většinou se věnují jen těm příchozím, co jsou tam prvně a jinak si většinou cvičíme jak chceme..

malina
Do této posilovny jsem se byla pouze podívat a cvičení vyzkoušet. S trenérkou jsem byla celkem spokojená, ale co mne nepříjemně překvapilo byly za prvé ošklivé prostory a pak nepříjemný odér z bot, které si členky nechávají v šatně. Také se mi nelíbily hodně použité karimatky a celkově to tam na mne působilo dost zanedbaně a nečistě. Na to, že je to posilovna pouze pro ženy a členství stojí to, co stojí by podle mne posilovna měla být úplně v jiném stavu - čistá a voňavá. Nemyslím si, že jsem nějaká "cimprlich", ale sem já rozhodně chodit nebudu..