Liberec FitnessPosilovna.cz Liberec

Fitness centrum Unirelax
Fitness centrum Unirelax
Vesecká ulice 97, Liberec 6 - Rochlice
Otevírací doba
Po-Pá 09:00-21:30
So-Ne 09:00-19:00
Tel: 775 967 367,
 
Využijte taky cenové akce pro sestavení tréninkového plánu. V posilovně je zavěšený i boxovací pytel, do kterého si můžete zaboxovat. Součástí fitness je i solárium a dobrá sauna.

Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Fitness centrum UnirelaxFitness centrum Unirelax

Fitness centrum Unirelax - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Ivo
Tak tu píši znovu. Ani jsem nedoufal v to , že se něco změní a ejhle,zdravý rozum zřejmě zvítězil. Včera jsem opět navštívil zdejší fitness a hned při příchodu mi bylo zděleno , že vše se uvedlo po několika stížnostech na správnou míru a v posilovně opět zavládla pohoda a klid.Zvířata zdejší fitness již nenavštěvují a jejich páníčkové také ne. Moc děkuji tomu kdo toto zařídil a měl pochopení pro ostatní.Hned jsem si zase zakoupil permici a doufám že to takto již vydrží. Ještě jednou díky.

Ivo
Do této posilovny jsem docela rád vždy chodil. Připadalo mi to zde takové rodinné prostředí,kde jsme se skoro všichni znali.Pak jsem bohužel omarodil a mohl jsem se sem vrátit až po čtyřech měsících.Ale k mému překvapení tu nastaly změny , některé k dobrému jiné naopak.Dobré bylo že se prostor začal rozšiřovat a obohacovat o další cvičební stroje. Opakem bohužel je to že do celých prostor mají volný přístup i zvířata která bohužel cvičence obtěžují.Myslím že přístup zvířat do těchto prostor není v souladu s hygienou ani s jejímy předpisy.Na mé upozornění sice bylo zařízeno ,že se pes po dobu návštěvy páníčka přivazuje ke strojům ale i to se jaksi míjí účinkem , neboť jak jsem zjistil tak se tak stává až v momentě kdy zrovna já příjdu cvičit.Přitom z doslechu v tělocvičně vím , že tato okolnost vadí nejméně 5 - 10 dalším kteří zde cvičí.Zřejmě se k této věci bojí vyjádřit aby nebyli nějak postiženi. Ale jde přeci o zdraví nás všech ne. Na závěr chci podotknout že nejsem žádným nepřítelem zvířat (sám jsem do nedávna vlastnil dva větší psi) avšak na druhou stranu ,,každý máme své místo ne ´´. Bylo by dobré udělat v tomto nápravu pro všechny nebo zvážit jestli je lepší přijít o pár stálých návštěvníků a jejich finanční příspěvky nebo se raději rozloučit se zvířátky a udržet si pověst dobré posilovny.