Olomouc FitnessPosilovna.cz Olomouc

Club Koruna
Club Koruna
Pekařská 1, Olomouc
Otevírací doba
Po-Ne 09:00-22:00
Tel: 720 130 003,
Webová stránka
 
Příjemné moderní fitness přímo v nejvyšším patře obchodního domu KORUNA v Olomouci. Kromě posilovny si můžete zahrát squash, stolní tenis nebo zajít na lekce schwinn cyclingu nebo jumpingu pod dohledem profi trenéra.

Mapa


Club Koruna - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Dr Papoušek FRantišek
Vážení, velice pěkně Vás zdravím. Mám na Vás prosbu. Jsme s manželkou důchodci. Náš syn je státní zaměstnanec, který velmi často plní úkoly mimo Olomouc. Jeho manželka Eliška, ve věku 23 let, bydlící v Olomouci na ulici Jeremiášova, mající dvouletou dcerku kterou vždy pohlídáme, hledá brigádu. V loňském roce úspěšně absolvovala několik certifikátů pro instruktorku aerobiku a navíc večerně studuje střední školu. Prosím nenašla by se možná pracovní příležitost pro její uplatnění ve Vašem zařízení DDMO na zkrácený pracovní úvazek nebo brigádu? Tím by i mohla získat potřebnou praxi. Velice pěkně děkuji za Vaši odpověď. S pozdravem a úctou k Vaší práci Dr.Papoušek František.

Ondřej .
squashové řádění v centru za super cenu