Olomouc FitnessPosilovna.cz Olomouc

Hot City Yoga
Hot City Yoga
U Reálky 4, Olomouc
Otevírací doba
dle lekcí
Tel: 732 181 030,
Webová stránka
 
Na bikram neboli hot jógu si můžete zajít do krásného a komfortního studia Hot City Yoga v Olomouci. Podívejte se na cení na velice výhodná akce pro začátečníky a slevy na permanentky. Cvičí se v malých skupinkách v pěkných prostorech za stále teploty 42 stupňů.

Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Hot City YogaHot City YogaHot City Yoga

Hot City Yoga - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Dr Papoušek FRantišek
Vážení, velice pěkně Vás zdravím. Mám na Vás prosbu. Jsme s manželkou důchodci. Náš syn je státní zaměstnanec, který velmi často plní úkoly mimo Olomouc. Jeho manželka Eliška, ve věku 23 let, bydlící v Olomouci na ulici Jeremiášova, mající dvouletou dcerku kterou vždy pohlídáme, hledá brigádu. V loňském roce úspěšně absolvovala několik certifikátů pro instruktorku aerobiku a navíc večerně studuje střední školu. Prosím nenašla by se možná pracovní příležitost pro její uplatnění ve Vašem zařízení DDMO na zkrácený pracovní úvazek nebo brigádu? Tím by i mohla získat potřebnou praxi. Velice pěkně děkuji za Vaši odpověď. S pozdravem a úctou k Vaší práci Dr.Papoušek František.