Ostrava FitnessPosilovna.cz Ostrava

Kubík Fitness
Kubík Fitness
Jugoslávská 40, Ostrava - Zabreh
Otevírací doba
Po-Pá 06:00-22:00
So-Ne 09:00-20:00
Tel: 734 312 939,
Webová stránka
 
Kubík Fitness je ideální místo pro cvičení začátečníků i zkušených. Jsou zde veškeré posilovací stroje, činky, kardio, boxersky ring a posezení na baru u kávy nebo u proteinu. Ceny začínají už od 19 Kč (25.4.2016).

Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Kubík FitnessKubík FitnessKubík Fitness
Kubík FitnessKubík FitnessKubík Fitness

Kubík Fitness - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Petra
Libi se mi moc ve vasem fitku ale je tam na me moc profiku a kulturistek ktere se tam foti a nataci na Video a to mi vdi.Jednou se me jeden kulturista zeptal zsa zu jsem docvicila ze by si rad zacvicil ze to potrebuje vic nez ja ze je v priprave na zavody a ja nikam nespecham.A taky ten pan trener Bulava,vypne si Radio aby si zatelefonoval rve pritom na cele fitko jak by mu patrilo nebo si pusti svuj Iron Maiden jak by se musela kazdemu zrovna tato hudba libit?A jednou jak byl za barem tak mi dal klicek a jak jsem ho odevzdavala byla tam uz nejaka mlada slecna a ta jak cipla klicek rekla ze neni ani zaregistrovany po prichodu.Tak se dival do pc ze to neni mozne.Jinak je to u vas super.Ahoj Petra

Kamila
Do Kubíka chodím velmi často a jsem opravdu spokojená!