Ostrava FitnessPosilovna.cz Ostrava

SWITCHING Fitness
SWITCHING Fitness
28. října 2556, Ostrava - Moravská
Otevírací doba
Po-Pá 07:00-21:00
So 09:00-18:00
Ne 09:00-20:00
Tel: 722 565 386,
Webová stránka
 
SWITCHING Fitness je unikátní druh cvičení a způsob fitness. Jednak máte k dispozici klasikou moderní krásnou posilovnu a až druhé na výběr ze spousty programů s kterými Vám pomůžou ostřílení trenéři.

Fitness programy:

  • chci zhubnout
  • zdravá záda
  • dobrý kondice
  • svalová hmota
  • chci získat sílu
  • mám málo času
  • rekonvalescenceMapa

Fotografie fitness centra a posilovny

SWITCHING FitnessSWITCHING FitnessSWITCHING Fitness

SWITCHING Fitness - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Marcela
Nevěřte tomu, co mají na stránkách napsáno, holé nesmysly, nikdo tam nikomu neporadí, co a jak cvičit, hlavně když přijde nový klient, profi trenér žádný, majitel bez žádných zkušenosti, jen jim jde o to, aby noví zájemci zaplatili nebo si koupili pernamentky, sami se pak musí ptát v tělocvičně ostatních,můj osobní případ, jak se má cvičit na strojích, hygiena nic moc, záchody zapáchají, koupelny neudržované. Majitelovi jde asi jen o tržbu na alkoholu a kolik prodá nealko pití a káv, je tam toho více, než v restauraci, místo toho, aby se věnovali klientům v posilovně. Celou dobu, co jsem cvičila, se nikdo nepřišel podívat do posilovny, co se tam děje, zřejmě jsou placeni za to, co odsedí za barem, místo toho, aby třeba utřeli prach na strojích nebo pod běžeckým pásem. Naprostá nespokojenost, nedoporučuji návštěvu tohoto fitka.

renáta
Nic moc fitko, majitel Michal frajer, jeho mamka nerozumí cvičení, kdysi za bývalého majitele, to bylo lepší a i přístup dvou starších mužů bylo příjemnější.

Jiří K.
Best gym in the city :).Best trainer Víťa(the owner). Every Monday,Wednesday and Friday we do abs and circle training.You can have a coffe.