Praha FitnessPosilovna.cz Praha

AURA Fit Lady Club Strašnická
AURA Fit Lady Club Strašnická
Na Hroudě 3317/28, Praha 10 Strašnice
Otevírací doba
Po-Čt 07:00-20:00
Pá 07:00-18:00
So 08:00-13:00
Ne 15:00-20:00
Tel: 606 023 996,
Webová stránka
 
AURA Fit Lady Club je nové dámské fitness v Praze Strašnicích. Cvičení je účinné a rychle pálí tuky a tvaruje ženskou postavu již při návštěvě 2x týdně. Cvičení je vhodné pro začátečnice i pokročilé sportovkyně. Překážkou není věk, hmotnost, kondice. Po celou dobu je k dispozici milá trenérka. Cvičíte v klubovém prostředí pro ženy a v přátelském kolektivu se skvělou partou žen jako jste Vy. Rychlé, efektivní, cenově dostupné cvičení pro zdraví a krásu. Navíc nabízí hubnoucí programy na bříško v kondiční aerobní zóně s Better Belly.

Komplexní efektivní program zahrnuje moderní kardiovaskulární a silové cvičení. Posiluje svaly, zpevňuje tělo, zrychluje metabolismus, spaluje tuky a pomáhá snižovat váhu. Tipy na výživu, lepší zdraví a ženskou krásu. Prostředí cvičebny i zázemí je vybudované speciálně pro ženy. Fitko má výbornou dopravní dostupnost. Trénink na zkoušku zdarma je samozřejmostí.Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

AURA Fit Lady Club StrašnickáAURA Fit Lady Club StrašnickáAURA Fit Lady Club Strašnická
AURA Fit Lady Club StrašnickáAURA Fit Lady Club StrašnickáAURA Fit Lady Club Strašnická

AURA Fit Lady Club Strašnická - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.