Praha FitnessPosilovna.cz Praha

Cycling & Fitness
Cycling & Fitness
Velehradská 20, Praha 3 - Vinohrady
Otevírací doba
Po 08:00-22:00
Út 10:00-22:00
St 08:00-22:00
Čt 10:00-22:00
Pá 08:00-20:00
So zavřeno
Ne 15:00-20:00
Tel: 774 193 571,
Webová stránka
 
Menší hezké fitness vybavené až po zuby a k tomu pořádně vyhecované hodiny spinningu a crossfitu. Zajděte odbourat stres z práce, školy či vztahu a vybudujte si pěknou postavu. Lekce spininngu jsou pro Vás rozděleny podle obtížností, takže pokud jste začátečník, žádné strachy. Ve fitku se o Vás komplet postarají od tréninků na míru až po jídelníček přímo na Vás.

Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Cycling & FitnessCycling & FitnessCycling & Fitness

Cycling & Fitness - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Pavlos
Super instruktor, rodinne fitko, vsude cisto a dostatek cinek a stroju, za me super oproti megafitkum kde si vas nikdo nevsimne a pripadate si tam jako vetrelec

Lukáš
Hrozně malé fitko s málo lavicemi, osami a stroji. Často prohlubně v zemi od shazování činek. Vybavení příšerné. Cena slušná, ale za tu cenu se dá najít lepší fitko. Pokud to se cvičením nemyslíte moc vážně, může to být dobrá volba. Personál je super.

Zuzana O.
trener sympoš, hudba super a na plne pecky, makačka non stop. ked este na konci pustil greyhound skoro mi odisli nohy :) super hodina!

Vráťa D.
Strašně mrňavý šatny.

Petr K.
kamil vás pořádně na kole prožene... :)