Praha FitnessPosilovna.cz Praha

Domyno fitness wellness
Domyno fitness wellness
Novodvorská 12, Praha 4 - Lhotka
Otevírací doba
Po-Pá 07:00-22:00
So-Ne 09:00-21:00
Tel: 261 341 811, 606 667 066
Webová stránka
 
Posilovna vhodná pro začátečníka i zkušeného sportovce. Fitcentrum Domyno se rozkládá na velké ploše, takže je všude dost místa ke cvičení, máte kolem sebe místo a lidé jsou zde pohodoví. Cvičit můžete kromě s činkami i kardio, kde je speciální zóna vystavěna pouze běhacími pásy, spinnery, steppery, koly, trenažery atd.

Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Domyno fitness wellnessDomyno fitness wellnessDomyno fitness wellness

Domyno fitness wellness - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Pablo
Po vic jak dvou letech pravidelnich navstev konstatuji zhorseni sluzeb (spina v satne, spina ve sprchach, nekolik tydnu ucpane sprchy kde se sprchujete po kotniky v spinave vode, spatne zamky ve skrinkach, nezouvani navstevniku, atd) a VYRAZNY skok cen od ledna - ze 78 na 119. Docerpam kredit a jdu jinam. Jinak je to tam fajn, nic extra, ale za tu cenu jsou lepsi - radeji budu jezdit dal.

Pavel
přijatelný ceny na takové bomba fitness centrum

Mrdét N.
Problemovky s Verčou jsou top. Rozhodně nedoporučuji nepříjemnou generálku Helenu. Ale ceny dost vysoké i pro studenty, bez Multisport karty už bych šla jinam.

Dominika H.
Ve fitness uz dosti opotřebované náčiní, pohybovky jsou fajn. Nejvic doporučuji problemovky s Verčou. Rozhodne navštivte i Sportovní akademii Domyno, kde jsou temer každý den kruhové tréninky.

Kate K.
3 months of fitness-2000CZK for students.

Elis K.
Nedávno spustili nový systém, takže každý musí být zaregistrovaný a mít vlastní kartu. Už jim to funguje bez problémů.

Lucka O.
Iontaky do lahve jen za 10Kc:)

Kamil R.
Fakt je ten, ze za ty ceny jsou služby neodpovídající. Obměna vybavení, nebo nižší vstupne by bylo na místě! Jinak raději cvičit dojíždím většinou dále od domova za stejnou cenu včetně sauny bazénu...

Ada K.
nejlepsi aerobic v Praze!

Ladislav B.
Neuškodilo by lepší větrání pánské šatny

Oles Y.
Stroje 2/5 (casto dost opotrebovane); satny a wc 3/5; obsluha 3/5. Prumerne fitko az na tu cenu. Neuskodilo by mirne zlevneni nebo alespon vymena nejakych stroju popr. prislusenstvi. Jinak ok.

Tereza T.
HEAT s Monikou je best of.

Ančovička .
Tak kickbox tě zničí!

Jan M.
Petr přetahuje poslední hodinu spinningu - super na naprosté zničení! :)