Praha FitnessPosilovna.cz Praha

Factory Pro Hradčanská
Factory Pro Hradčanská
Milady Horákové 109, Praha 6 - Hradčany
Otevírací doba
Po-Pá 06:00-22:30
So-Ne 08:00-22:00
Tel: 604 211 856,
Webová stránka
 
Přímo naproti zastávky metra Hradčanská stojí prvotřídní fitness Factory Pro. Pokud chcete vypadat dobře a fit stačí zabloudit do posilovny. Zkušení trenéři Vám ukážou cestou k vysněné postavě. Zacvičte si a udělejte něco pro svoje tělo i zdraví. Nyní můžete koupit levné měsíční permanentky.

Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Factory Pro HradčanskáFactory Pro HradčanskáFactory Pro Hradčanská
Factory Pro HradčanskáFactory Pro HradčanskáFactory Pro Hradčanská

Factory Pro Hradčanská - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Jirka
Leden 2016 - Posilovna není dělaná na hardcore tréninky plné volných os a spousty činek. Mají tam spoustu strojů (na všechny partie, a druhy sklonů), 1 klasický bench, 1 šikmý bench, 1 multipress, 1 klec na dřepy. Nevím jak je to u ostatních členství, ale při ročním členství je sprcha bez poplatku. Činky jsou přeházené, takže člověk musí chvíli hledat, ale váha začíná na 5kg až do 50kg po 2.5kg, některé mají i 2krát. Personál je fajn a cardio zona je bezkonkurenční :) ale i bez hardcore vybavení si tam člověk svoje odcvičí :) dost mě vadí hudba, není žádná motivující a je potichu! takže doporučuji MP3. Skřínky jsou přístupné jen přes svůj vlastní zámek (tlouštka do 6mm), ale mají k zapůjčení za 30 Kč. Prostředí je v pohodě, a stroje nejsou na sebe namačkané.

Lukáš
Klasické fitko pro buzny. Plno strojů, ale žádné pořádné lavice a osy. 3 osy na celé fitko je opravdu málo (navíc jsou univerzální, nejsou speciální na bench, dřep a mrtvolu), stejně tak 1 klec a bench. Často dost lidí (o prázdninách), po prázdninách tam nebude k hnutí (záleží samozřejmě na času). Na kardio stačí. Super personál a super trenér Vlaďa Bolech. Ve sprchách špína, ale budou se teď rekonstruoovat, tak se snad polepší. Muzika se dá. Mluví o sobě jako o nízkonákladovém fitku. Pokud se nesprchujete, může to být pravda. jinak sprcha 10 Kč je poměrně neúcta k zákazníkovi. Tímto cena vyšplhá na řekněme 600,- a za tu cenu se dá sehnat lepší fitko.

Anna K.
It's decent gym for people who want to lift weight. Gym is small, but has all basic equipment, but plates are not Olympic, a little bit smaller.They also have a pipe problem,so bathrooms stink!

Tomas H.
Awesome fitness for best prices in Prague, great equipment. And its not full of people all the time!

Michal K.
It's not that big, but there is usually just a few people. The equipment is sufficient and you rarely have to take a turns with someone.

Diana Bear G.
Nice and cozy

LukaSH
Fitko jedna báseň, ale zaparkovat je kumšt! :)

Petr S.
Skvela posilovna, kdyz clovek nechodi v nejvytizenejsi cas napr. po praci, bez prolemu si zacvici. Velky prostor, cisto a klimatizace! Navic super cena. Jen by mohli hrat lepsi hudbu. :-)

Karolína K.
Super prostředí, čistý a tak. Ani moc lidí tam nebývá. Jen je třeba si koupit zámek na skříňku.

Odhiambo M.
Great place...

Jirka L.
Pěkné prostředí, většinou celkem málo lidí, a tak se nemusí čekat na volné stroje.

Andy B.
Užasný místo!Lepší než FactoryPro na Smíchově,je tu větší klid a min namachrovanejch blbečků.