Praha FitnessPosilovna.cz Praha

Factory Pro Hradčanská
Factory Pro Hradčanská
Milady Horákové 109, Praha 6 - Hradčany
Otevírací doba
Po-Pá 06:00-22:30
So-Ne 08:00-22:00
Tel: 604 211 856,
Webová stránka
 
Přímo naproti zastávky metra Hradčanská stojí prvotřídní fitness Factory Pro. Pokud chcete vypadat dobře a fit stačí zabloudit do posilovny. Zkušení trenéři Vám ukážou cestou k vysněné postavě. Zacvičte si a udělejte něco pro svoje tělo i zdraví. Nyní můžete koupit levné měsíční permanentky.

Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Factory Pro HradčanskáFactory Pro HradčanskáFactory Pro Hradčanská
Factory Pro HradčanskáFactory Pro HradčanskáFactory Pro Hradčanská

Factory Pro Hradčanská - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Jirka
Leden 2016 - Posilovna není dělaná na hardcore tréninky plné volných os a spousty činek. Mají tam spoustu strojů (na všechny partie, a druhy sklonů), 1 klasický bench, 1 šikmý bench, 1 multipress, 1 klec na dřepy. Nevím jak je to u ostatních členství, ale při ročním členství je sprcha bez poplatku. Činky jsou přeházené, takže člověk musí chvíli hledat, ale váha začíná na 5kg až do 50kg po 2.5kg, některé mají i 2krát. Personál je fajn a cardio zona je bezkonkurenční :) ale i bez hardcore vybavení si tam člověk svoje odcvičí :) dost mě vadí hudba, není žádná motivující a je potichu! takže doporučuji MP3. Skřínky jsou přístupné jen přes svůj vlastní zámek (tlouštka do 6mm), ale mají k zapůjčení za 30 Kč. Prostředí je v pohodě, a stroje nejsou na sebe namačkané.

Lukáš
Klasické fitko pro buzny. Plno strojů, ale žádné pořádné lavice a osy. 3 osy na celé fitko je opravdu málo (navíc jsou univerzální, nejsou speciální na bench, dřep a mrtvolu), stejně tak 1 klec a bench. Často dost lidí (o prázdninách), po prázdninách tam nebude k hnutí (záleží samozřejmě na času). Na kardio stačí. Super personál a super trenér Vlaďa Bolech. Ve sprchách špína, ale budou se teď rekonstruoovat, tak se snad polepší. Muzika se dá. Mluví o sobě jako o nízkonákladovém fitku. Pokud se nesprchujete, může to být pravda. jinak sprcha 10 Kč je poměrně neúcta k zákazníkovi. Tímto cena vyšplhá na řekněme 600,- a za tu cenu se dá sehnat lepší fitko.