Praha FitnessPosilovna.cz Praha

Factory Pro Smíchov
Factory Pro Smíchov
Nádražní 32, Praha 5 - Smíchov
Otevírací doba
Po-Pá 06:00-22:30
So-Ne 08:00-22:00
Tel: 773 798 400,
Webová stránka
 
Na smíchovském nádraží se skrývá diamant mezi fitness posilovnami a to nové Factory Pro. Zahoďte lenivost sbalte někoho do party a přijďte si zacvičit do krásného fitness v Praze. Moderní stroje, velká kardio zóna i cvičení v zrcadlovém sále je samozřejmostí. Navíc v prodeji výhodné permanentky.

Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Factory Pro SmíchovFactory Pro SmíchovFactory Pro Smíchov
Factory Pro SmíchovFactory Pro SmíchovFactory Pro Smíchov

Factory Pro Smíchov - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Oldřich Václavík
Maximálně spokojený, usměvavý, vstřícný jak lidi na baru tak i trenéři šatny veliké a čisté mraky strojů i jednoruček takže se m i ještě nestalo že bych neodcvičil. Jediné co mě teda mega se.... jsou lidi kteří tam tahají mobilní telefony a píšou sms. :-( a tím zdržují od cvičení lidi kteří opravdu cvičí.

Lenka k.
Skvělé fitko, příjemní a ochotní trenéři. Naprostá spokojenost, doporučuji!

Praginka
Úplna katastrofa. Za tie penieze určite nie. Ľudí všade plno. Podvádzačské zmluvy, z ktorých ryžuje fitko peniaze. Sauna a vírivka nonstop plná. Šatne špinavé, sprchy staré a uklízečky múdre ako Šalamún. A vedenie deto. Za mňa už určite nie!

K
Vzhledem k tomu, kolik je v Praze fitek, doporučuji zvolit nějaké jiné. Tady dle mé zkušenosti akorát číhají na příležitost naúčtovat člověku nemalé poplatky navíc. Na internetu uvedli informací půlku, na recepci při vstupu o dalších platbách ani nepípli a při odchodu pak na mě čekalo dost nemilé překvapení. Zcela ztratili moji důvěru.