Praha FitnessPosilovna.cz Praha

Fitness Kotva
Fitness Kotva
Náměstí Republiky 8, Praha 1 - OD Kotva
Otevírací doba
Po-Pá 06:30-22:00
So-Ne 09:00-21:00
Tel: 224 801 281,
Webová stránka
 
Fitness Kotva je luxusní fitness se saunou a množstvím sportovních aktivit. Fitcentrum najdete ve 4 patře obchodního domu Kotva na Praze 1. Vstupné je poněkud dražší, ale vybavení a další doplňkové služby a maličkosti cenu naprosto vyváží.
  • - Zdarma dětský koutek a parkování hned u fitcentra
  • - Studentské výhodné akce - levnější vstup do posilovny
  • - Balíčky pro firmy
  • - Sauna
  • - Prodej suplementů - doplňků výživy


Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Fitness KotvaFitness KotvaFitness Kotva
Fitness KotvaFitness KotvaFitness Kotva

Fitness Kotva - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Lucka
jo jo ucilala jsem se s ní v roce 2010, 15 let praxe ??? absurdní.Ja chci také ))))

Domenika Z.
pochybuji o kvalifikace treneru jen z toho duvodu,ze je napsano u Xenie, ze ma 15 letou praxe,co ja znam,tak to ani nahodou.Mozna to ani nevadi, ale nemam rada dezinformace.

Radoslav K
Asi nejlepší fitness v Praze! Plusy: žádná šikanující nutnost smlouvy na cvičení jako BBC apod.,strategický položené místo v centru,zdarma parking 2,15hod.,velký prostor na cvičení,dobře vybaveno nářadím,perfektní obsluha,skvělý výběr motivační hudby,všude čisto,trenéři profesionální,cvičící atmosféra! Mínusy: šatna,ta ve špičce prostorově fakt nestačí!

Honza
Bezva fitko. Jen šatna je fakt malá a dostat sudou skříňku je za trest.

Terka
Posilovna super,prostředi take az na to divne a neprofesionalni chovani instruktorky Xenie Pavlowske,nevěnuje se sve prace a doleza za chlapami, vulgarně. Musite s tim něco udelat,myslim vedeni centru, zeny odchazeji naštvane.

Klára
Příjemné fitness v centru Prahy, profesionální obsluha, je tam čisto a voňavo. Šatny jsou, v porovnání s jinými fitky, malé, ale veliký světlý prostor v posilovně to kompenzuje. Krásný výhled.