Praha FitnessPosilovna.cz Praha

Fitness Maximus
Fitness Maximus
Koněvova 132, Praha 3 - Žižkov
Otevírací doba
Po-Pá 08:00-22:00
So-Ne 10:00-20:00
Tel: 222 592 451, 737 827 363
Webová stránka
 
Fitness Maximus si zamilujete. Příjemné prostředí, domácí atmosféra a hlavně spousta prostoru na kterém se rozkládá velké množství fitness přístrojů na cvičení, činek a strojů na kardio, zkrátka posilovna, jak má být. Ve společném areálu je také.sauna, masáže a fitbar se spoustou doplňků výživy a iontových nápojů.

Ve Fitness Maximus si můžete také odpočinou a relaxovat naplno. Čeká na Vás sauna a masáže.Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Fitness MaximusFitness MaximusFitness Maximus

Fitness Maximus - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Jozef
Chodím do tohoto fitka zhruba 5let a jsem stále spokojený. Majitel se neustále snaží něco vylepšovat, takže i do budoucna, se je na co těšit. Je vidět, že je to jeho koníček a nejde mu jen o peníze. Cena je, vzhledem k velikosti posilovny, jednou z nejnižších v Praze. Doporučuji.

Petr
Nezažil sem, že by tam někomu pomohli. Zažil jsem spíš naopak. Je to fitko jako celej Žižkov, tak trochu špína. Majitel blázen, trenéři se jenom pletou.

Lukáš
Asi nejlepší fitko v Praze. Není to žádný fitko pro buzny, ale pořádná činkárna. Až na pana majitele není moc co vytknout.

Dominik Z.
Super posilka, stroje Hammer strenght. Členství od 560Kč měsíčně při ročním smlouvě. Je tu spousta trenérů, kteří Vám rádi pomohou.