Praha FitnessPosilovna.cz Praha

Fitness Radotín
Fitness Radotín
Vrážská 24a, Praha 5 - Radotín
Otevírací doba
Po-Čt 07:00-22:00
Pá 07:00-21:00
So 09:00-15:00
Ne 15:00-21:00
Tel: 242 438 970, 734 202 828
Webová stránka
 
Ve Fitness Radotín se vám bude cvičit jedna báseň. Dobře zařízená posilovna, vybavená kardio zóna a sál s boxovacími pytli. Kromě cvičení je zde spousta sportů - bosu, Krav Maga, fitbox, zumba a spousta dalšího. Fitcentrum je velice moderní a se skvělým vybavením můžete dosáhnout lepších výsledků ještě dříve.

Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Fitness RadotínFitness RadotínFitness Radotín

Fitness Radotín - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Jiras Karel
Dobrý den Píši vám s problémem, který ve vaší posilovně je a je tu už docela dlouho. Chodím sem pravidelně cvičit a to dosti intenzivně, každý den, nevím zda jsou tyto problémy i v jiných místnostech, například na fitness. Problém vidím v tom, že zde chybí klimatizační jednotky, které by zajišťovaly dostatečné klima k vyvíjené fyzické námaze a v tom, že když je zde více návštěvníků, a venku je 30 stupňů Celsia, nedá se zde téměř být a dýchat, natož pak cvičit. Prosím vás proto, zřízení klimatizací v těchto prostorách. Myslím si, že k udržení klientely by jste tento nedostatek měli řešit co nejdříve. S pozdravem Jiras

Tereza O.
Za dobre peníze si pěkně zacvicite.Necekejte však BBC

Barbora T.
Normální fitko s normálníma lidma. Žádný fake tanned BBC bitches. Navíc dopoledne tu skoro nikdo nebejvá))

Tomas B.
Kdo chce zamakat, najde zde vše, co potřebuje. Studentské vstupné na předplacené kartě je více než přívětivé