Praha FitnessPosilovna.cz Praha

Fitness Radotín
Fitness Radotín
Vrážská 24a, Praha 5 - Radotín
Otevírací doba
Po-Čt 07:00-22:00
Pá 07:00-21:00
So 09:00-15:00
Ne 15:00-21:00
Tel: 242 438 970, 734 202 828
Webová stránka
 
Ve Fitness Radotín se vám bude cvičit jedna báseň. Dobře zařízená posilovna, vybavená kardio zóna a sál s boxovacími pytli. Kromě cvičení je zde spousta sportů - bosu, Krav Maga, fitbox, zumba a spousta dalšího. Fitcentrum je velice moderní a se skvělým vybavením můžete dosáhnout lepších výsledků ještě dříve.

Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Fitness RadotínFitness RadotínFitness Radotín

Fitness Radotín - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Jiras Karel
Dobrý den Píši vám s problémem, který ve vaší posilovně je a je tu už docela dlouho. Chodím sem pravidelně cvičit a to dosti intenzivně, každý den, nevím zda jsou tyto problémy i v jiných místnostech, například na fitness. Problém vidím v tom, že zde chybí klimatizační jednotky, které by zajišťovaly dostatečné klima k vyvíjené fyzické námaze a v tom, že když je zde více návštěvníků, a venku je 30 stupňů Celsia, nedá se zde téměř být a dýchat, natož pak cvičit. Prosím vás proto, zřízení klimatizací v těchto prostorách. Myslím si, že k udržení klientely by jste tento nedostatek měli řešit co nejdříve. S pozdravem Jiras