Praha FitnessPosilovna.cz Praha

Hit Fit Fitness Flóra
Hit Fit Fitness Flóra
Chrudimská 2b, Praha 3 - Vinohrady
Otevírací doba
Po-Pá 06:00-23:00
So-Ne 08:00-23:00
 
Hit Fit Fitness Flóra je moderní fitcentrum na úrovni na Praze 3. Najdete zde kvalitní fitness na úrovni, lekce fitboxu, spinning, body styling a další sportovní cvičení. I posilovny je hned příjemný bar s italskou kávičkou a dětský koutek pro vaše děti.

Kromě moderního čistého fitness navštivte:

  • sauna
  • solárium
  • squash
  • lekce spinningu, fitboxu pro začátečníky i pokročilé
  • aerobic nebo jóga/li>Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Hit Fit Fitness Flóra

Hit Fit Fitness Flóra - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Jiří
Nízká cena a docela velký prostor, ale tím to končí. Špína a nepořádek, zařízení šatny i posilovny v havarijním stavu, není klimatizace ani dostatečné větrání...

Pavel
Celkově vybydlený a opotřebovaný prostor - šatny i samotná tělocvična (přístroje). Naprosto otřesné jsou pak pánské sprchy - špína, předložka stará snad 10 let, příliš nízko umístěné sprchovací hlavice. Chodit do tohoto fit-centra může snad jen stará klientela - z automatičnosti.

Ally L.
Great location

Renata Z.
Fitness pro opravdový lidi! Dobrá cena (možnost jednorázového vstupného bez členství), plně vybavené (+sauna, squash, masáže, solárko...), výhodná otevírací doba a pohodová atmosféra.

Tomi S.
They have evrything, fully equiped big fitness area, many courses, massages, squash, sauna, solarium and great music taste :) All for very good price. I love the friendly atmosphere.

Libor K.
Takove zapadle fitko. Skvele masaze.

Lou M.
A no fuss, no frills gym. Pay as you go, decent equipment, a good selection of classes, and not intimidating in the slightest.

Marcello M.
Not expensive and has everything you need to exercise for body builders. They even make protein shakes and sell bananas.

Jan K.
Velká kardio zóna, množství železa i strojů, závěsné systémy. Pro skupinové cvičence, množství různých lekcí,squash. Vstřícný personál. V odpoledních a podvečerních hodinách bohužel dost přeplněno.

Andrea M.
Moc milý personál. Čisté a voňavé dámské šatny. Přinést si svoje pití není problém. 😊 Mají zvýhodněnou permanentku. 😁 Možnost platit kartou. Celková spokojenost.

Jeremy D.
Crowded but fully equipped and friendly atmosphere

Jes
Great sport activities for free!) I like it! ☺

UNYP News Blog
Free access for all UNYP student: gym, fit box, aerobic, yoga, zumba, spinning, Body & Mind, walking

Gino S.
https://www.facebook.com/FitBox.CESKAREPUBLIKA?fref=ts

Petr
Don't expect wonders but cheap for the location

Jan M.
Velmi dobra posilovna, dobre vybavena, rodinne prostredi..:-*

Jiri .
Ok posilovna za OK cenu. Mají cca 10 běhacích pásů. Squash je ale nic moc.

Ladislav P.
Asi nejhorsi squashove kurty v Praze co znam. Opotrebovane, ponicena podlaha, priserne dusno. A jako bonus vam odpoledne ani nevemou telefon.

Bára H.
Na čtvrteční józe vás čeká překvapení v podobě známe sex koučky Julie

TeReza S.
9-16 sleva pro studenty 40%, squash od 90 kč

Jan C.
Dobrá posilovna pro chlapy i ženský, kterých zase tolik není. Občas trpý návalama lidí a v létě strašnou teplotou díky vzt. Jinak doporučuju.

Oliver C.
Pa-Ne squash za 190

Denisa S.
9-16h pro studenty vstup do fitka za 66,-