Praha FitnessPosilovna.cz Praha

Olympia Fitness
Olympia Fitness
Litevská 8, Praha 10 - Vršovice
Otevírací doba
Po-Pá 07:00-22:00
So-Ne 08:00-21:00
Tel: 272 111 728,
Webová stránka
 
Posilovna se neřadí mezi ty levnější ale svou kvalitou převyšuje mnohé posilovny. Již v mottu posilovny je, že stojí, že je to místo, kam chodí cvičit profesionálové a v tomto případě je to přesné. Do fitness ale nechodí jen profíci, kvalitní služby fitness Olympia jsou otevřeny i pro širokou veřejnost.

Pro začátečníky ale i pro pokročilé, kteří to myslí s cvičením vážně jsou zde profi trenéři se zkušenostmi, ze kterých si můžete vybírat. Hlavním trenérem je pak Tomáš Bureš, kterého jistě znáte ze světa kulturistiky.Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Olympia FitnessOlympia FitnessOlympia Fitness

Olympia Fitness - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Iveta
Vynikající zázemí co se strojů týka! Jinak atmosféra dost povadlá, muzika kterou skoro ani neslyšíte a možná že dobře protože hráli cajdáky a emoce také nikde, za celou dobu jsem neviděla ani jeden usměv ani radost s toho dření a to že je to steroidový ráj tak že o makání lidí není pochyb. Prostě luxusně vybavené fitko jen chybí trochu radosti a dobré nálady :)

Denis R.
Top fitko top parta top stroje 💪

Lubos J.
Pekne a dobre vybavene fitness centrum , akurat skriniek v satny by mohli mat viac .V prime time sa na skrinky dost casto caka

Jan M.
Mají tu i "schodoped", takže pokud toužíte po bolesti nohou...

Jan M.
Vynikající posilovna Tomáše Bureše. Aerobní zóna je trochu malá, ale stroje Hammer Strength nemaj chybu! Plus motivující atmosféra a příznivý ceny.