Praha FitnessPosilovna.cz Praha

Pure Jatomi Fitness Butovice
Pure Jatomi Fitness Butovice
Radlická 117, Praha 5 - Butovice (galerie Butovice)
Otevírací doba
Po-Pá 06:30-23:00
So-Ne 07:30-20:30
 
Síť posiloven s wellness Pure Jatomi Fitness patří k opravdovou špičku mezi fitness v Praze. Svým moderním vybavením a luxusním prostředím se řadí mezi absolutně nejlepší pražské fitness.

Moderní fitness centrum, které funguje formou členství. Objednejte se online a první vstup na vyzkoušení máte ZDARMA.

V posilovně takového formáte se rozhodně nikdy nudit nebudete a stereotyp nepoznáte. Řada skupinových funkčních cvičení Vám zvýší kondici a přispějí jako nový impuls k růstu svalů! V průběhu normálního cvičení si můžete domluvit služby osobního fitness trenéra nebo nutričního terapeuta.Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Pure Jatomi Fitness ButovicePure Jatomi Fitness ButovicePure Jatomi Fitness Butovice
Pure Jatomi Fitness ButovicePure Jatomi Fitness ButovicePure Jatomi Fitness Butovice

Pure Jatomi Fitness Butovice - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Pavel Machalický
Rád bych do této posilovny chodil, ale podmínky jsou nepřijatelné, nejen pro mě,vše je na smlouvu, musí se pak včas vypovědět.Je fitness hezké, ale podmínky je třeba okamžitě změnit a zrušit smlouvy, je to otřesné.

Hanka K.
Dobrý den, mám stejně špatnou zkušenost jako paní Eva. Členství v Jatomi Eden jsem dostala jako dárek na půl roku (7.5.-7.11.2017)a netušila jsem, že pokud nechci v členství pokračovat, musím podat měsíc dopředu, před uplynutím smlouvy, výpověď. Nyní mě fitness kontaktuje sms a telefonáty s požadavky na zaplacení dalšího období. Nemám dále zájem o využívání jejich služeb, se kterými jsem byla v průběhu půl roku velmi nespokojená. Za celou tu dobu mi nezajistili úvodní ukázkovou hodinu s trenérem. Nejprve mi trenér 2x trénink zrušil a když jsem opakovaně žádala o jiného, již mne nikdo nekontaktoval. Další nedostatky jako vypnutá nebo vychladlá sauna už se pak jen načítaly. Nyní situaci s Jatomi řeším avšak komunikace s nimi je velmi neprofesionální. Psala jsem do Jatomi 2 maily s žádostí o prominutí platby. Odpověď jsem vždy dostala až po osobní návštěvě a jednání s pí "manažerkou" . Obě paní manažerky se kterými jsem jednala se odkazovaly na generální manažerku, která se mnou měla situaci řešit po návratu z dovolené. Avšak ani ta se neozvala. Ohledně plateb se fitness ozývá pravidelně, ale co se týče žádostí ze strany klienta a snahy situaci řešit, nikdo ze zaměstnanců a vedení nereaguje. Chci upozornit na neférové podmínky ve smlouvě, automatickou prolongaci smlouvy, a 1 měsíční výpovědní lhůtu. Na podmínky Vás při uzavírání smlouvy nikdo neupozorní!! Chtěla bych se zeptat paní Evy K., která má stejnou zkušenost jako já. Jak dále situaci řešíte a zda jste se již dobrala nějakého zdárného výsledku? Co na to obchodní inspekce?

Dana Budová
Pure Jatomi Butovice je nejlepší Fitness club v Praze, vřele doporučuji široký výběr sportů, milí trenéři i ostatní personál, vysoká úroveň vybavení a profesionální přístup, jsem u vás velmi spokojená. Díky Dana Buduvá

Daria V.
Цена/качество - превосходно! Большой выбор групповых занятий, тренажёры в хорошем состоянии, я бы добавила парочку, но в принципе всего хватает, хороший персонал, чисто,места всем хватает даже в пик

Tomas N.
Annoying loud music and crowded in afternoon and evening peak.

Petr H.
The best gym around, being cleaned all day long, well equiped with new machines and also sauna. I recommend to visit till 4PM or on weekdays, otherwise it's very crowded. Wifi is Spotifyable. :)

Jakub F.
Opravdu hodně lidí.

Hana N.
Packed in the mornings empty during lunchtime. Kinda new and well kept. You always get to see someone cleaning there.

Jakub P.
běhání v neděli s Mariem a Alicii je nejlepší

Jakub P.
Děsný smrad od saponatu. Slečně uklizecce uz čichové buňky odemreli,a tak se mstí ostatnim!

Jakub P.
Dneska nefungovala vsechna svetla...ma to super atmosferu pri cviceni :). Jen v satnach je trochu boj

Helen H.
Super čisté a příjemné prostředí, perfektní skupinové lekce! Dnes s Renatou excelentní trojhodinovka Bosu, Fitball & pure pump. Love it!

Simona R.
Kdo si chce poradne zaskotacit, doporucuji lekci Aerobic mix s Jarkou! Jarus je proste nej! ;-)

Michal J.
Voda za kohoutku pouze na vlastní nebezpečí?!? WTF!?!

Claudia P.
Je to tu plne,coho som sa bala, ale prekvapivo si dobre zacvicim. Nikdy necakam na nic a je tu klima, co ocenujem :-D. Tesim sa na yogu

Míša G.
Pohodové, super a moderní :-)!

Jan N.
asi tak milion clenu, porad plno

Olga P.
Gym is ok. If you dont expect much - you wont be disappointed. Despite its cramped and crowded. Machines are few. Its too hot. Showers are small. But hey, its CHEAP!

Zdeňka
nové vybaveni, sauna, skupinové lekce, televize, apple přípojky a zádné fronty :D:D:D

Michal W.
WiFi heslo: f1tness1

Michal W.
Nove vybaveni, pripojky na Apple veci, televize a zadne fronty

David P.
Rozvrh skupinových lekcí viz link níže ;)