Praha FitnessPosilovna.cz Praha

Pure Jatomi Fitness Butovice
Pure Jatomi Fitness Butovice
Radlická 117, Praha 5 - Butovice (galerie Butovice)
Otevírací doba
Po-Pá 06:30-23:00
So-Ne 07:30-20:30
 
Síť posiloven s wellness Pure Jatomi Fitness patří k opravdovou špičku mezi fitness v Praze. Svým moderním vybavením a luxusním prostředím se řadí mezi absolutně nejlepší pražské fitness.

Moderní fitness centrum, které funguje formou členství. Objednejte se online a první vstup na vyzkoušení máte ZDARMA.

V posilovně takového formáte se rozhodně nikdy nudit nebudete a stereotyp nepoznáte. Řada skupinových funkčních cvičení Vám zvýší kondici a přispějí jako nový impuls k růstu svalů! V průběhu normálního cvičení si můžete domluvit služby osobního fitness trenéra nebo nutričního terapeuta.Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Pure Jatomi Fitness ButovicePure Jatomi Fitness ButovicePure Jatomi Fitness Butovice
Pure Jatomi Fitness ButovicePure Jatomi Fitness ButovicePure Jatomi Fitness Butovice

Pure Jatomi Fitness Butovice - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Pavel Machalický
Rád bych do této posilovny chodil, ale podmínky jsou nepřijatelné, nejen pro mě,vše je na smlouvu, musí se pak včas vypovědět.Je fitness hezké, ale podmínky je třeba okamžitě změnit a zrušit smlouvy, je to otřesné.

Hanka K.
Dobrý den, mám stejně špatnou zkušenost jako paní Eva. Členství v Jatomi Eden jsem dostala jako dárek na půl roku (7.5.-7.11.2017)a netušila jsem, že pokud nechci v členství pokračovat, musím podat měsíc dopředu, před uplynutím smlouvy, výpověď. Nyní mě fitness kontaktuje sms a telefonáty s požadavky na zaplacení dalšího období. Nemám dále zájem o využívání jejich služeb, se kterými jsem byla v průběhu půl roku velmi nespokojená. Za celou tu dobu mi nezajistili úvodní ukázkovou hodinu s trenérem. Nejprve mi trenér 2x trénink zrušil a když jsem opakovaně žádala o jiného, již mne nikdo nekontaktoval. Další nedostatky jako vypnutá nebo vychladlá sauna už se pak jen načítaly. Nyní situaci s Jatomi řeším avšak komunikace s nimi je velmi neprofesionální. Psala jsem do Jatomi 2 maily s žádostí o prominutí platby. Odpověď jsem vždy dostala až po osobní návštěvě a jednání s pí "manažerkou" . Obě paní manažerky se kterými jsem jednala se odkazovaly na generální manažerku, která se mnou měla situaci řešit po návratu z dovolené. Avšak ani ta se neozvala. Ohledně plateb se fitness ozývá pravidelně, ale co se týče žádostí ze strany klienta a snahy situaci řešit, nikdo ze zaměstnanců a vedení nereaguje. Chci upozornit na neférové podmínky ve smlouvě, automatickou prolongaci smlouvy, a 1 měsíční výpovědní lhůtu. Na podmínky Vás při uzavírání smlouvy nikdo neupozorní!! Chtěla bych se zeptat paní Evy K., která má stejnou zkušenost jako já. Jak dále situaci řešíte a zda jste se již dobrala nějakého zdárného výsledku? Co na to obchodní inspekce?

Eva K.
Dobrý den, vážená paní "manažerko", dne 1.4.2017 byla uzavřena smlouva (nečíslovaná) mezi nezletilým V.K. a Jatomi fitness klubem a to na dobu určitou od 1.4.2017 pod odobu 5 ( pěti ) měsíců. Platba byla provedena v hotovosti na pobočce Nové Butovice. Uplynutím uvedené doby jsme považovali a nadále považujeme smlouvu za ukončenou. Další využívání služeb jsme nepožadovali a ani jsme o ně nestáli. Pracovníci Jatomi fitness při podpisu sdělili, že smlouva skončí dnem 31.8.2017. V září 2017 jsme již služby Jatomi nevyužívali. Vaše výhružné a vydírající SMS zprávy o zaplacení další částky 690,- Kč na další období považujeme za nezákonné vydírání a nekalou obchodní praktiku, která se odvolává na podpis ve formuláři, který nemá žádnou přílohu o podmínkách členství, není v českém jazyce a porušuje tak Občanský zákoník. Výhrůžky exekucemi jsou vrcholem drzosti ze strany Jatomi fitness. Kdo si myslíte že jste ? Co to na nás zkoušíte? Pokud si neumíte zákazníky získat jiným způsobem, nemáte na trhu co pohledávat. Kategoricky žádáme o okamžité zastavení Vašich výhrůžek neboť tzv. smlouva je již od 31.8..2017 ukončená. Budu si toto jednání a zvláště způsob uzavírání smluv ze strany Jatomi fitness prověřovat přes obchodní inspekci . Žádám o osobní jednání o ukončení "smlouvy" ke dni 31.8.2017. E. K. Speciálně na stránkách Butovické pobočky nenajdete ke dnešnímu dni, tj. 29.9.2017 jakékoliv členské podmínky či seznam práv a povinností ze strany Jatomi fitness a příp. budoucím členem. Důrazně varuji před podpisem formuláře v anglickém jazyce a pořádně si přečtěte podmínky členství a zvláště automatické obnovování smlouvy! Můžete se jako my stát terčem výhrůžek pokud vám toto unikne. Nyní nás nutí aby jsme platili za něco co nevyužíváme.

Dana Budová
Pure Jatomi Butovice je nejlepší Fitness club v Praze, vřele doporučuji široký výběr sportů, milí trenéři i ostatní personál, vysoká úroveň vybavení a profesionální přístup, jsem u vás velmi spokojená. Díky Dana Buduvá