Praha FitnessPosilovna.cz Praha

Pure Jatomi fitness Eden
Pure Jatomi fitness Eden
U Slávie 1527, Praha 10
Otevírací doba
Po-Pá 06:00-23:00
So-Ne 08:00-20:30
Tel: 228 881 569,
Webová stránka
 
Velké nejmodernější fitness centrum Vás čeká v nákupním centru Eden. Fitness je vybaveno velkou kardio zónou - běhací pásy, kola, veslařské trenažery atd. K tomu si můžete zacvičit na více jak 40 nejmodernějších posilovací strojích nebo využít z bohaté nabídky lekcí. Součástí fitness je i sauna.

Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Pure Jatomi fitness EdenPure Jatomi fitness EdenPure Jatomi fitness Eden

Pure Jatomi fitness Eden - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Prdelka
Fitko dobrý, Někteří trenéři tragédie hlavně ti co sypou, čistý sociálky, lehký jednorucky ale máme slíbené větší

TALIYAN
Prolly the best Jatomi you can find in Prague. Modern, nice and affordable gym. Missing weightlifting platforms. Btw Does the Wi-Fi ever works to somebody?

Anna K.
Jediný fitko, kde na stejnejch 5ti metrem ctverecnich clovek dokaze nabrat vic tuku nez shodit...😂😂😂 "vune" hotwings straight to the gym

Majdaléna
Dobře vybavené fitko, dlouhá otevírací doba, výborní (blázniví) trenéři (Ricardo), bohužel poslední dobou pokulhává údržba a personál na recepci by též mohl být milejší. Za tu cenu může být i lepší.

Costa K.
Brilliant gym with nice service. It even has a basketball court! Glad I joined.

Ella G.
Лучший фитнесс в праге по своей навороченности и новинкам в видах тренажеров! Сауна, кафе,свежие соки-все что нужно! Лекции по йоге и румбе улетные!!!

Adam V.
Moderni nove designove super fitko. Obsahuje hriste na basket a internetovaoukavarnu. Mensi sauna, neni zde chillout zona, takze sauna sprcha a dom. Krasny holky vsude! a trochu agresivni turniket. Go

Milan B.
pekne nove fitko, pokud jde clovek mimo spicku, tak si tu krasne zacvici. Ovsem panske sprchy jsou fakt des, 20s interval na vodu, absence sprchovaci hlavice, pouze tryska ve zdi, podstatne kazi dojem

Kuba S.
Vše viní novotou ale místo každodenní otřelé fráze při odchodu: "protein nebo tyčku?" by měli věnovat větší pozornost a úsilí třeba vyvážení cardio strojů nebo zařídit více teplé vody ve špičce!