Praha FitnessPosilovna.cz Praha

Pure Jatomi Fitness Harfa
Pure Jatomi Fitness Harfa
Českomoravská 15a, Praha 9 - Galerie Harfa
Otevírací doba
Po-Pá 06:30-23:00
So-Ne 08:00-22:00
Tel: 222 363 220,
Webová stránka
 
Známá moderní a luxusně vybavené fitness centrum Pure Jatomi Fitness health & fitness v Galerii Harfa na Praze 9. Kromě velkého fitness nabízí Pure Jatomi wellness a velké množství sálových aktivit jako např. bosu, box, kruhové tréninky a desítky dalších.

Pokud se spokojíte pouze s tím nejlepším, fitness Pure Jatomi je pro Vás to pravé. Moderní klimatizované fitness s veškerým vybavením na které si jen vzpomenete.

Součástí fitness centra je i velké wellness - sauna, parní lázeň a whirpool. Pokud se Vám nebude chtít cvičit, můžete si zajít rovnou do relax zóny, kde nabijete svoji ztracenou energii.

K dispozici jsou Vám stále profi trenéři u kterých si můžete domluvit osobní lekce k rychlejšímu splnění Vašich cílů.Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Pure Jatomi Fitness HarfaPure Jatomi Fitness Harfa

Pure Jatomi Fitness Harfa - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Terka
Ještě doplňuji datum recenze. 25. 12. 2016. Pevně doufám, že se budete snažit uvedená negativa napravit. Děkuji.

Terka
Poslední dva měsíce se setkávám se špínou v dámských sprchách.. Byla bych nadšená, kdybych kvůli tomu nemusela z Jatomi Harfa odcházet a vše se vyřešilo častějším úklidem. Také neteče úplně teplá voda, pouze vlažná.. A po 17té hodině je fitko opravdu přeplněné. Chápu, že chcete prodat co nejvíce vstupů a členství, ale není to efektivní, protože Vám již odchází stálí dlouholetí členové.

Milan
nejlepší je klasická,stará,smradlavá posilka!

David
Vypovedni lhuta?? Co to jako ma byt? To trosku prehanite?!

Jirka P
Pořád se to ještě dá, i když musím říct, že posledni, 2-3 měsíce jde kvalita rapidně dolů a kdo ví, čím to je. V poslední době věčné něco chybí, papírové uterky, tekuté mýdlo a vrcholem je pak nedostatek osusek, houby mě zajímá, že jim přádelna nedodala, je tam dost "managerů", ale asi bez výkonu. Uvidíme, třeba to je teď jen tím, že zase hromada lidí má ještě v novém roce výdrž a pak se to zklidní a bude to zase v pohodě

Fanda K.
První rok po otevření fitka byla Harfa perfektní. Nyní je tam dost plno, už i rána začínají být plná, řekl bych, že kapacitu neřídí. Za zaplacené peníze už nelze využít vše a je škoda, že se někdo nestará o to, aby fitko vypadalo a fungovalo jako na začátku, protože najdeš: nefunkční stroj, špatně hrající TV, nefunkční skříňky, zažil jsem i netekoucí teplou vodu, apod. = škoda.

Eva
Aktuálně - provede Vás přip zájmu o členství hezká vysportovaná slečna, milá a upovídaná. Fitko fajn, zázemí fajn. Klienti všech velikostí - fajn, ale ... když šlo o otázku ceny, tak nám bylo sděleno, že cena je každý den jiná - nedá se říct, že bude stejná zítra či pozítří. Rozdíly mohou být až 500 kč měsíčně, což je dost. Závazek na 3 měsíce. Výpovědní lhůta 2 měsíce. Jinak posilovnu samotnou nehodnotím, zatím jsem nebyla. Ale toť info ze vstupního pohovoru a prvních dojmů ...

Eva
Neuvěřitelně neprofesionální přístup.Při podpisu smlouvy o členství vám sdělují informace, které při případném ukončení nejsou absolutně relevantní.Jedna velká blamáž,krádež,lži a podvody!!!!

Petr
Pozor na jejich praktiky, než z vás vytahají peníze. Používají metody typických šmejdů, tzn. co nejvíce zavádějících a nepřesných informací, důležité věci raději zamlčet a pak po vás chtějí peníze. Já myslím, že až se někdo opravdu naštve, tihle vyčůránci se pak budou u soudu hodně divit.

Jakub
Moc lidí a málo strojů.... Škoda že za ty peníze musíš čekat než se někam dostaneš... Odcházím z jatomi

Lůcaa
Chtěla bych se zeptat jak je to s členstvím a s ceníkem? :)

Laxman
Dobry den, nemate pobocku v Pardubicich..??