Praha FitnessPosilovna.cz Praha

R5 fitness centrum
R5 fitness centrum
Růžová 5, Praha 1
Otevírací doba
Po-Pá 07:00-22:00
So 09:00-20:00
Ne 10:00-21:00
Tel: 224 267 556,
Webová stránka
 
R5 je fitcentrum přímo v centru Prahy. Dobře vybavená posilovna i nezvyklými pomůckami pro zpestření tréninku, velký výběr sálových sportů jako spinning, body styling, TRX a další. Součástí fitness je i posilovna a hřiště na badminton.

Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

R5 fitness centrum

R5 fitness centrum - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
LiborV
Příjemné sport centrum kousek od stanice metra Hlavní nádraží. Blízko je to i na tramvaj k Jindřišské věži. Prostředí je velmi příjemné. Obsluha na recepci je velmi profesionální a milá. šatny se nacházejí v suterénu. Jsou světlé, čisté a příjemné. To samé se týká sprch. Do šatny je potřeba mít vlastní zámeček. Kdo jej nemá může si jej oproti vratné záloze 100 Kč za 15 Kč půjčit. Při první návštěvě jsme za zámeček nic neplatili. To bychom platily až příště a to jsme již měli svůj. Mladík na recepci nám vysvětlil jak to tam chodí s objednáváním spinningu, šatnami a placení. Zatím jsem v R5 vyzkoušel dva instruktory spinningu. Lenka Karlová se z mého pohledu řadí mezi ty nejlepší instruktory spinningu v Praze. Vnímá koho na hodině má. Dokáže hodinu upravit na míru, povzbudit a správně namotivovat k výkonu. V R5 jsou různí instruktoři a každý si může vybrat toho svého. Těším se, až vyzkouším i ostatní a vyberu si ty, kteří mě budou nejvíce vyhoovovat. Spinnery jsou udržované, v dobrém stavu. V případě, že se vyklají řidítka je možné vyměnit řidítka za jiná (která danému kolu padnou lépe). Spinngový sál je velmi dobře odvětráván. Dobře se tam při "šlapání dýchá". Je možno si zakoupit permanenky. Fitcentrum přijímá všelijaké vouchery. Platební kartu zatím bohužel ne. Moc rád tam chodím.