Praha FitnessPosilovna.cz Praha

Sport Centrum Chodov
Sport Centrum Chodov
Jana Růžičky 2, Praha 4
Otevírací doba
dle vypsaných lekcí
Tel: 608 162 262,
Webová stránka
 
Sport Centrum Chodov je krásné dámské sportovní centrum. Kromě standardních lekcí jako zumba, aerobic a TRX zde probíhají hodiny jako břišní pekáč, Hatha joga a Ashtanga joga. Pokud máte na starosti dítě, není to žádný problém, ve fitku je zajištěno hlídání dětí, pro více informací se podívejte na web.

Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Sport Centrum ChodovSport Centrum ChodovSport Centrum Chodov

Sport Centrum Chodov - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Hanka
Strašná špína ve sprchách. Podle mě se tam neuklízí.

Dana T.
Malý HEAT sál, neprofesionální přístup. Na ranní lekce choďte až těsně před začátkem, jinak si venku v mrazu postojite, což je pro majitelku naprosto normální, i když mají na dveřích napsané otevřeno od 7.30, mrznete ještě v 10. Dovolat se tam nedá, včetně případě, že se něco děje a vy nemůžete dorazit, se nemate kde omluvit, protože telefon nefunguje, a formulář na stránkách je k smíchu. Cvičení zdar, zkuste jiná fitka, tohle je čirý amaterismus.

Hedvika S.
Znám jen sál na HEAT, prostředí je OK, šatní skříňky menší, ale všechno vždycky upravené a čisté. Na HEAT je nejlepší Karolína :-)

Kristýna M.
Radši tam nechoďte, malé šatny, malé sály, žádné odvětrávání a při cvičení slyšíte jak mluví další instruktory ze všech sálu!! Tam pohodu a novou energii nenajdete