Přerov FitnessPosilovna.cz Přerov

Fit klub Trumf fitness Přerov
Fit klub Trumf fitness Přerov
Trávník 29, Přerov 750 02
Otevírací doba
Po-Pá 06:00-21:30
So-Ne 08:30-20:00
Tel: 603 218 763,
Webová stránka
 
Fit klub na Trumfu je luxusní moderní členské fitness centrum v Přerově. Posilovna je vybavena nejmodernějšími posilovacími stroji Panatta.

Čistota, provoněná posilovna i šatna a klimatizace je v takovém fitku samozřejmostí. Wellness zóna má 2 sauny (suchá i mokrá) a odpočinkovou místnost s lehátky.


Vstup do posilovny je řešen členstvím, které si musíte koupit nejméně na rok. Jednorázový vstup bez členství je celkem drahý 150 Kč / vstup, ale když uvážíte, že ke vstupu máte zároveň volný vstup do sauny, cena je v konečném výsledku příjemná. Pozor! Před zakoupením členství si můžete posilovna zdarma na den celou vyzkoušet.


V rámci členství Vám bude změřen tělesný tuk a celková stavba těla na InBody, pak můžete využívat posilovnu dle podmínek a neomezeně lekce jógy, power jógy, spinningu, power spinningu, speciálních lekcí zaměřených na břicho a další tréningové programy.


U vchodu Vás čeká navíc příjemné obsluha a bar s koktejly a vždy ke každému vstupu čistý ručník. Váš první vstup do Fit klubu Trumf je z pravidla ZDARMA, abyste si vyzkoušeli cvičení v této posilovně.Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Fit klub Trumf fitness PřerovFit klub Trumf fitness PřerovFit klub Trumf fitness Přerov
Fit klub Trumf fitness PřerovFit klub Trumf fitness PřerovFit klub Trumf fitness Přerov

Fit klub Trumf fitness Přerov - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Petr
Posilovna vynikající ale odradila mě ta cena.. 590,- pro studenty měsíčně

Kuba
Asi nejlepší fitness v Přerově!