Přerov FitnessPosilovna.cz Přerov

Fit klub Trumf fitness
Fit klub Trumf fitness
Trávník 29, Přerov
Otevírací doba
Po-Pá 06:00-21:30
So-Ne 08:30-20:00
Tel: 603 218 763,
Webová stránka
 
Fit klub na Trumfu je luxusní moderní členské fitness centrum v Přerově, vybavené nejmodernějšími posilovacími stroji Panatta.

Čistota, provoněná posilovna i šatna a klimatizace je v takovém fitku samozřejmostí. Wellness zóna má 2 sauny (suchá i mokrá) a odpočinkovou místnost s lehátky.


Vstup do posilovny je řešen členstvím, které si musíte koupit nejméně na rok. Jednorázový vstup bez členství je celkem drahý 150 Kč / vstup, ale když uvážíte, že ke vstupu máte zároveň volný vstup do sauny, cena je v konečném výsledku příjemná. Pozor! Před zakoupením členství si můžete posilovna zdarma na den celou vyzkoušet.


V rámci členství Vám bude změřen tělesný tuk a celková stavba těla na InBody, pak můžete využívat posilovnu dle podmínek a neomezeně lekce jógy, power jógy, spinningu, power spinningu, speciálních lekcí zaměřených na břicho a další tréningové programy.


U vchodu Vás čeká navíc příjemné obsluha a bar s koktejly a vždy ke každému vstupu čistý ručník. Váš první vstup do Fit klubu Trumf je z pravidla ZDARMA, abyste si vyzkoušeli cvičení v této posilovně.Mapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Fit klub Trumf fitnessFit klub Trumf fitnessFit klub Trumf fitness
Fit klub Trumf fitnessFit klub Trumf fitnessFit klub Trumf fitness

Fit klub Trumf fitness - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Petr
Posilovna vynikající ale odradila mě ta cena.. 590,- pro studenty měsíčně

Kuba
Asi nejlepší fitness v Přerově!