Přerov FitnessPosilovna.cz Přerov

Sportovní fitness centrum Mlýn Přerov
Sportovní fitness centrum Mlýn Přerov
Za Mlýnem 2, Přerov 750 02
Otevírací doba
Po-Čt 07:00-21:00
Pá 07:00-19:00
So 08:30-16:00
Ne 08:30-19:00
 
Sportovní fitness centrum Mlýn (Černá hora) patří mezi největší posilovnu v Přerově nejen svou rozlohou ale také i vybaveností. Najdete zde moderní fitness, squash, badminton, pilates, kruhový trénink, pole dance a další skupinová cvičeni.

V této posilovně vás hned ohromí moderní vzhled a příjemný personál, který je vám k dispozici od ranních hodin. Při vstupu do posilovny je možné si objednat vodu, která je v ceně vstupu nebo iontový a proteinový napoj, ten však za poplatek.


Hlavní výhody této posilovny je spousta strojů, které ocení jak kulturisty tak i cardio nadšenci a hlavně žádné fronty na stroje a žádné dohadování, kdo dříve čekal.


Celodenní vstup vás přijde v této posilovně na 89 Kč, ale v ceně máte squash a badminton ve všední dny do 14:00 zdarma. Je možné využít i různých slev kdy vás přijde vstup i na 67 Kč.


Maminky s malými dětmi jistě ocení, že můžete využít hlídání dětí v dětském koutku zdarma. Pokud jste unavení z práce nebo jste to přehnali v posilovně, je možné si dopřát uvolňující relaxační nebo sportovní masáž.


Slova, které charakterizují fitness Mlýn:
Fitness, největší cardio zóna, squash, badminton, pole dance, super pupík, sexi zadek, fitness workout, H-Core, kruhový trénink, jóga, pilates, schwinn cycling, bossu, balóny, piloxing, výživové poradenství, in body, body styling, SM systém, zdravá záda, hlídání dětí, dětský koutek, masážní studiaMapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Sportovní fitness centrum Mlýn PřerovSportovní fitness centrum Mlýn PřerovSportovní fitness centrum Mlýn Přerov
Sportovní fitness centrum Mlýn PřerovSportovní fitness centrum Mlýn PřerovSportovní fitness centrum Mlýn Přerov

Sportovní fitness centrum Mlýn Přerov - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
AS
Ahoj, je to zklamání, nové prostory posilovny mne vůbec nezaujaly, chybí prostor a výhledy z oken....nemám chut' tady cvičit

Jana
S posilovnou jsem spokojená, jen mi vadí, že na WC v posilovně stále chybí tekuté mýdlo, toaletní papír i papírové ručníky. I na šatně pro ženy se u umyvadla zásobník na mýdlo tváří, že je funkční - plný, ale nefunguje. Mohla by se zlepšit kontrola funkčnosti zásobníků na tekuté mýdlo a jejich doplňování.