Přerov FitnessPosilovna.cz Přerov

Sportovní centrum Mlýn
Sportovní centrum Mlýn
Za Mlýnem 2, Přerov
Otevírací doba
Po-Pá 07:00-21:00
So-Ne 08:30-19:00
 
Patří mezi největší posilovnu v Přerově nejen svou rozlohou ale také i vybaveností. Najdete zde moderní fitness, squash, badminton, pilates, kruhový trénink, pole dance a další skupinová cvičeni.

V této posilovně vás hned ohromí moderní vzhled a příjemný personál, který je vám k dispozici od ranních hodin. Při vstupu do posilovny je možné si objednat vodu, která je v ceně vstupu nebo iontový a proteinový napoj, ten však za poplatek.

Hlavní výhody této posilovny je spousta strojů, které ocení jak kulturisty tak i cardio nadšenci a hlavně žádné fronty na stroje a žádné dohadování, kdo dříve čekal.

Celodenní vstup vás přijde v této posilovně na 89 Kč, ale v ceně máte squash a badminton ve všední dny do 14:00 zdarma. Je možné využít i různých slev kdy vás přijde vstup i na 67 Kč.

Maminky s malými dětmi jistě ocení, že můžete využít hlídání dětí v dětském koutku zdarma. Pokud jste unavení z práce nebo jste to přehnali v posilovně, je možné si dopřát uvolňující relaxační nebo sportovní masáž.

Slova, které charakterizují fitness Mlýn:
Fitness, největší cardio zóna, squash, badminton, pole dance, super pupík, sexi zadek, fitness workout, H-Core, kruhový trénink, jóga, pilates, schwinn cycling, bossu, balóny, piloxing, výživové poradenství, in body, body styling, SM systém, zdravá záda, hlídání dětí, dětský koutek, masážní studiaMapa

Fotografie fitness centra a posilovny

Sportovní centrum MlýnSportovní centrum MlýnSportovní centrum Mlýn
Sportovní centrum MlýnSportovní centrum MlýnSportovní centrum Mlýn
Sportovní centrum MlýnSportovní centrum MlýnSportovní centrum Mlýn

Sportovní centrum Mlýn - hodnocení, recenze fitness

Byly jste s posilovnou spokojeni a pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
AS
Ahoj, je to zklamání, nové prostory posilovny mne vůbec nezaujaly, chybí prostor a výhledy z oken....nemám chut' tady cvičit

Jana
S posilovnou jsem spokojená, jen mi vadí, že na WC v posilovně stále chybí tekuté mýdlo, toaletní papír i papírové ručníky. I na šatně pro ženy se u umyvadla zásobník na mýdlo tváří, že je funkční - plný, ale nefunguje. Mohla by se zlepšit kontrola funkčnosti zásobníků na tekuté mýdlo a jejich doplňování.